1. HABERLER

  2. SEKTÖREL

  3. Hızlı Dağıtım Ağı ile Otomotiv Yedek Parça Sektöründe Hızla Büyüyen Şirket MOSPART
Hızlı Dağıtım Ağı ile Otomotiv Yedek Parça Sektöründe Hızla Büyüyen Şirket MOSPART

Hızlı Dağıtım Ağı ile Otomotiv Yedek Parça Sektöründe Hızla Büyüyen Şirket MOSPART

Online kanallardan gelen satışların önemini bilen ve bu konuda yatırımlarına devam eden Mospart, Otomotiv Yedek Parça Sektöründe önemli bir yere sahip

A+A-

Online kanallardan gelen satışların önemini bilen ve bu konuda yatırımlarına devam eden Mospart, Otomotiv Yedek Parça Sektöründe önemli bir yere sahip. Hızla büyüme grafiği sergilemesindeki en büyük etken, müşteri kitlesini en iyi şekilde anlıyor oluşundan kaynaklıdır.

Sahip olduğu hızlı dağıtım ağı ile araç ekipmanları anlamında parmakla gösterilen bir yere sahip.

Mospart hizmetleri, farklı araçların her biri için en iyisidir. Talep edilen uygun yedek parçaların temini konusunda hızla harekete geçiyor. Seri ve güvenli hizmetleri ile ön plana çıkıyor.

Online taleplerinde her geçen gün artış gösterdiği sektörde sıklıkla tercih edilen şirketler arasında en başa geçiyor.

Orijinal otomotiv yedek parça modelleri ve Mospart aracılığı ile tüm araçların performansı yükseliyor.

MOSPART Online Satışlarını Arttırdı

Sahip olduğu özel hizmet detayları ile her anlamda beğeni toplayan Mospart, internet dünyasında da hak ettiği yeri alıyor. Online hizmet güvencesi ile çok sayıda talebe hızlı bir biçimde cevap oluşturuyor.

Geçtiğimiz döneme göre satış grafikleri daha üst seviyelere çekmiş olan şirket, çevrimiçi aktif hizmet sunuyor.

Oluşan talepleri zaman kaybetmeden değerlendirmeye alarak çok hızlı olarak hizmet sunan Mospart, sizlerin de online olarak ihtiyaçlarınızı gideriyor.

Bulunduğunuz noktadan tek tık kolaylığı ile Otomotiv Yedek Parça ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda memnun edici sonuçlar sunuyor.

Siparişlerimizin %100’ü Online Kanallardan Geliyor

Mospart olarak, yedek parça marketi olarak sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Varlığımızı sabit satış alanlarının dışına taşıyoruz. Online platformlarda ada üstün kaliteli satış imkânlarımız ile yer alıyoruz.

Sahip olduğumuz siparişlerin tümünü yenilikçi teknolojiler aracılığı ile alıyoruz. Hızlı hizmet ayrıcalıklarımızı anlık olarak yerine getirebilmek için online olarak işimizin başında bulunuyoruz.

7/24 gelen taleplerin değerIendirmesini sağlarken, kusursuz bir çalışmayı ön plana çıkarıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel araba yedek parçalarının temini sağlıyoruz.

Direksiyon, vites kolu, şanzıman, ön takım parçaları, akü, fren diski ve hava tankı gibi paçaların tedariğini online siparişlerin neticesince sağlıyoruz.

HABERE YORUM KAT