Denizde kaybolan eşini böyle bekledi...

Denizde kaybolan eşini böyle bekledi...
Sarıyer'de üzerinde elbiseleriyle denize atlayan ve bir süre yüzen Yunus Demir isimli şahıs gözden kayboldu, acı haber sabah saatlerinde geldi.

Sarıyer, Tarabya Sahili'nde üzerinde elbiseleriyle denize atlayan Yunus Demir bir süre sonra gözden kayboldu. Demir tüm aramalara rağmen bulunamazken eşi Öykü Demir endişe içinde arama çalışmalarını izledi. Yunus Demir'in cansız bedeni, Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti ekiplerince sabah saatlerinde deniz yüzeyinde bulundu

GÖZDEN KAYBOLDU 
Karanlık nedeniyle aramaların sabah saatlerinde yeniden başlayacağı öğrenildi. Olay gece saat 02: 00 sıralarında Sarıyer Tarabya Sahilin'de meydana geldi. Görgü tanıklarının ifadesine göre, eşi Öykü Demir ile sahilde oturan Yunus Demir, bir süre sonra üzerindeki giysilerle birlikte denize atladı. Bir süre denizde yüzen Yunus Demir, daha sonra gözden kayboldu.

tarabya_yunus_demir_oyku_bogulma_ic2.jpg

ENDİŞELİ GÖZLERLE ÇALIŞMALARI İZLEDİ
İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Deniz polisi ve Sahil güvenlik ekibi denizde arama çalışması yaptı. Öykü Demir ve annesi ise endişeli gözlerle çalışmaları izledi.

DENİZDE YÜZEN CİSİM HAREKETLİ DAKİKALARIN YAŞANMASINA NEDEN OLDU 
Aramalar sırasında denizde yüzen bir cisim bulunduğunun fark edilmesi üzerine ise hareketli dakikalar yaşandı. Denizde yüzen cisim nedeniyle Öykü Demir, kısa süreli panik yaşarken, yapılan incelemede denizdeki cismin poşet olduğu anlaşıldı.

GÖZYAŞINA BOĞULDU 
Aramalar sürerken, Öykü Demir, sahilde bir süre oturarak gözyaşı döktüğü görüldü. Sahil güvenlik ekiplerinin ve polislerin uzun süren arama çalışmalarından sonuç alınamayınca, aramaların gün aydınlanınca dalgıçlar eşliğine yeniden başlanılacağı öğrenildi.

tarabya_yunus_demir_oyku_bogulma_ic.jpgSABAH SAATLERİNDE CESEDİNE ULAŞILDI
Tarabya sahilinde dün gece eşi Öykü Demir ile oturan Yunus Demir bilinmeyen bir nedenden dolayı denize atlamış ve gözden kaybolmuştu. Sahil Güvenlik ve Deniz Polisi'nin tüm arama çalışmalarına rağmen bulunamayan Yunus Demir, Sahil Güvenlik ve Kıyı Emniyeti ekiplerince bu sabah deniz yüzeyinde bulundu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Yunus Demir'in hayatını kaybettiğini belirledi. Demir'in hayatını kaybettiğini öğrenen eşi Öykü Demir ve yakınları göz yaşlarını tutamadı. Olay yerindeki incelemelerin ardından Demir'in cesedi cenaze aracına konularak Sarıyer Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Bu haber toplam 9307 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT