1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Mustafa Bakır’dan AK Partililere tepki: İftira değil çözüm üretin 
Mustafa Bakır’dan AK Partililere tepki: İftira değil çözüm üretin 

Mustafa Bakır’dan AK Partililere tepki: İftira değil çözüm üretin 

CHP Meclis Üyesi Mustafa Bakır, sosyal medyada kendisi hakkında yazılan iftiranın AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın resmi hesabında paylaşılmasına tepki gösterdi. 

A+A-

Hafta sonu sosyal medyada yapılan bir paylaşım İzmir kaynaklı çakma bir site tarafından haber yapılmıştı. Sözde haberde hiçbir belge ve bilgi olmamasına rağmen CHP Meclis Üyesi Mustafa Bakır’ın da ismine yer verilmişti. Bu haber AK Parti’nin resmi facebook hesabından da paylaşılmıştı. Bakır, belediye meclis toplantısında yaptığı konuşmada bu iftiranın partinin resmi sayfasında paylaşılmasına tepki gösterdi. 

CHP’li Bakır konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Ben bu kürsüye 4 seneden beri çıkarken hep Sarıyer’in sorunlarını, sıkıntıları buradan konuştum. Yani etik, onurlu, ahlaklı siyaset yaptım. Hiçbir meclis üyesi arkadaşımı hiçbir şekilde karalamadım. Bu şekilde yapmaya da devam edeceğim."

İftiranın partinin resmi sayfasından paylaşılması doğru mu?

Bu hafta sonu sosyal medyada bulunan bir paylaşımda benim de adım geçiyor. Bu iftiraya sadece gülüp geçtim. Ama beni düşündüren farklı bir konu var. Yalan ve iftiralarla dolu bu yazı maalesef AK Parti Sarıyer’in sosyal medya hesabından paylaşılıyor. AK Parti’nin resmi sayfasına baktım ve çok şaşırdım. Son 3 yıldır Sarıyer’in hiçbir sıkıntısına ait bir paylaşım yok ama iftiraların hepsi paylaşım yapılıyor. Bu paylaşımları yapanların belediyeden neden kovulduğu belli. Sizin grubunuzdan da avukat arkadaşlar var. Paylaşımlarını referans aldığınız bu şahsın iftiradan dolayı kesilmiş cezaları var. Bunu öğrenebilirsiniz.

O yalıda iftira değil çözüm üretin

Bu haberlerin yapıldığı, paylaşıldığı yer AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı. İstanbul’daki AK Partili ilçe ve Büyükşehir Belediyesi’nin o bina, yalı için neler yaptığını da çok iyi biliyorum. Ama onu hiçbir zaman burada söylemedik. Şimdi size tavsiyem bu yalıda bir şey üretecekseniz iftira değil çözüm üretin. 

2019’da seçim var son seçimde 25 bin oy fark atmışız. Belediye başkanımız yine adaylığını koyacak yine seçimleri kazanacağız. Bundan gram kadar şüphemiz yok. Size önerim iftira ile seçim kazanamazsınız hizmet ile çalışarak seçimi kazanırsınız. Bakın siz o iftiraların peşinde koşarken biz hafta sonunda 2 tane park açtık.

Bu haber toplam 2743 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT