Yönetim, Ekşi’ye sahip çıktı

Yönetim, Ekşi’ye sahip çıktı
Sarıyer Spor Kulübü yönetimi son günlerde Teknik Direktör Mehmet Ekşi’ye yönelik eleştirilerle ilgili olarak açıklama yaptı.

Sarıyer Spor Kulübü yönetimi son günlerde Teknik Direktör Mehmet Ekşi’ye yönelik eleştirilerle ilgili olarak açıklama yaptı. Açıklamasında Ekşi’ye sahip çıkan yönetim, özgeçmişini de yayınlayarak kendisine güvendiğini belirtti. 

İŞTE O AÇIKLAMA: 
Son günlerde gerek bazı köşe yazarlarınca, gerekse bu tür yazıların etkisinde kalarak bazı seyircilerce hocamız Mehmet EKŞİ ye karşı bir kampanya yürütüldüğünü üzüntüyle izliyoruz.

Sarıyer Spor Kulübü yönetimi, yeni bir takım kurulduğunun bilincinde olup, takımın bu güne kadar ortaya koyduğu performansı da bu kriterde değerlendirmekte ve Sayın Mehmet EKŞİ’nin kariyeri ve hocalığına da güvenini tam ve eksiksiz olarak sürdürdüğünü açık ve net bir şekilde ifade etmekte ve Sayın,Mehmet EKŞİ’nin, sportif biyografisini aşağıda kamuoyunun dikkatine sunmaktadır.

Kaldı ki, Yönetimimiz Kulübümüze kalıcı gelirler sağlayacak yeni projeleri hayata geçirmek ve Sarıyer Belediyesi ile olan uyumlu ve özverili çalışmayı pekiştirecek, Sarıyer’ i yarınlara güvenle taşıyacak projeleri gerçekleştirirken bu tür söylem ve eylemlerin kulübe, takıma ve Sarıyer e zarardan başka hiçbir amaca hizmet etmeyeceğini hatırlatmayı görev kabul eder.

Unutulmamalıdır ki, Kurumsallaşma, değerlerine sahip çıkan çalışanlarına özgüven aşılayan, günlük kaygılardan uzak yarınlara güvenle bakacak insanlar barındıran bir anlayışla başarılacaktır.

Bu vesile ile Kaos yaratmayı ve yıkıcı eleştiriyi prensip haline getirenleri de sağduyuya davet ediyor, Sarıyerliye yakışan tarz ve davranışlardan asla ödün vermeyen, ufak hesaplarını, kişisel hırs ve kaprislerini Sarıyer spor kulübü aleyhine bir tavır ve düşmanlığa dönüştürmeyen, başarı ve başarısızlığı sporun bir cilvesi kabul eden, tesisleşme ve kalıcı gelirleri hayata geçirmede bilgi ve birikimlerini Sarıyer den esirgemeyen gerçek Sarıyerlilere her zaman saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunar, Sarıyer spor kulübünün 5 yıl boyunca ilkelerinden taviz vermeden el ele süper lige çıkmasına katkıda bulunacak her Sarıyerliye minnettar olacağımızı açıklamaktan onur duyarız.

SARIYER SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU

Sn;Mehmet Ekşi’nin Sportif Özgeçmişi
FUTBOL OYNADIĞI TAKIMLAR

-BEŞİKTAŞ (SÜPER LİG) - TRABZONSPOR (SÜPER LİG) - ANTALYASPOR - (SÜPER LİG-TAKIM KAPTANI) - KONYASPOR (SÜPER LİG-T.K.) - KARAGÜMRÜK(SÜPER LİG-T.K.) - ELAZIĞSPOR (1.LİG) - BEYLERBEYİ(T.K.)

-A MİLLİ VE ÜMİT MİLLİ TAKIMLARINDA OYNAMIŞTIR. FUTBOL YAŞAMINDA 8 ŞAMPİYONLUK YAŞAMIŞTIR.

TEKNİK DİREKTÖRLÜK YAPTIĞI TAKIMLAR
-BEŞİKTAŞ(S.LİG) - KONYASPOR(S.LİG) - KOCAELİSPOR (S.LİG) ZEYTİNBURNU (S.LİG) - RİZESPOR (1.LİG) ELAZIĞSPOR (1.LİG) - KIRIKKALESPOR - MALTEPESPOR - FERİKÖY - SARIYER

- AYRICA; SAO PAULO, AJAX, ARSENAL, WEST HAM UNITED, BAYERN MÜNCHEN GİBİ DÜNYANIN ÖNEMLİ KULÜPLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNUP, AJAX VE WEST HAM UNITED TAKIMLARINDA STAJYER ANTRENÖRLÜK YAPMIŞTIR.

-BJK A TAKIMINDA TEKNİK DİREKTÖRLÜK VE MENAJERLİKTE YAPMIŞTIR.

-10 YIL BJK FUTBOL ÖZKAYNAK DÜZENİNDE KOORDİNATÖR VE TEKNİK DİREKTÖRLÜK GÖREVİ YAPMIŞTIR.

EĞİTİM SEVİYESİ
-ÜNİVERSİTE MEZUNU (3 SENE MEB BAĞLI ÖĞRETMENLİK YAPMIŞTIR.)
-İNGİLİZCE VE BİLGİSAYAR BİLİYOR.

FUTBOL EĞİTİM SEVİYESİ
-TEKNİK DİREKTÖRLÜK DİPLOMASI
-UEFA A DİPLOMASI
-TFF EĞİTMENLİK DİPLOMASI

KATILDIĞI EĞİTİM VE SEMİNERLER
-8 KEZ ULUSLAR ARASI DÜZENLENEN KURS VE SEMİNERLER
-2 KEZ FUTBOL BİLİM KONGRESİ
-6 AY LONRADA İNGİLİZCE EĞİTİMİ

Bu haber toplam 1826 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum