Yeni başkan KiM OLACAK?

Yeni başkan KiM OLACAK?
Sarıyer Spor Kulübü kongreye doğru giderken yaşanan tüm gelişmeleri Sarıyer Manşet farkıyla aktarmaya devam ediyoruz.

Kulübün yakın çevresinden aldığımız bilgilere göre, yeni yönetimin oluşması için görüşmeler başladı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in de sıkı takip ettiği süreçte geçen yılki hatalara düşülmemesi için özen gösteriliyor. Kulüp çevresinin tek isteği ise yönetimin siyasetten ayrı tutulması.

Hayati Kaptanoğlu kabul etmedi
30 Mayıs’ta gerçekleştirecek kongrede yeni başkanın kim olacağı merakla beklenirken, bazı isimler konuşulmaya başlandı. Aldığımız bilgilere göre başkan olması için Hayati Kaptanoğlu’na teklif götürüldü. Ancak Kaptanoğlu bu teklifi geri çevirdi.

Mehmet Akdağ harekete geçti
Akdağ madenciliğin sahibi olan Mehmet Akdağ’ın adı geçmeye başladı. Daha önce de Sarıyer Spor Kulübü’nde yöneticilik yapan Akdağ’ın 30 Mayıs’ta başkan olmak için harekete geçtiği belirtiliyor. Aldığımız bilgilere göre; Akdağ’ın geçtiğimiz sezon başkan olmak istediği hatta bunun için 500 milyar vermek istediği söyleniyor.

Mustafa Hepanıl durum değerlendirmesinde
Diğer yandan bir önceki dönem başkanlık yapan Mustafa Hepanıl’ın da adaylık için değerlendirme yaptığı, bu konuda kulübün mali durumunu inceledikten sonra, belirli çevrelerde de destek bulduğu takdirde aday olabileceği konuşuluyor.

Ayrıca, 15 Mayıs’ta planlanan tüzük kongresi 30 Mayıs’tan sonraya ertelendi.

Bu haber toplam 1674 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT