Voleybolcular başarılarını kutladı

Voleybolcular başarılarını kutladı
Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi C Grubu’nda şampiyon olan Sarıyer Belediye Spor Kulübü Bayan Voleybol A Takımı başarılarını kutladı.

Bayanlar Voleybol Bölgesel Ligi C Grubu’nda şampiyon olan Sarıyer Belediye Spor Kulübü Bayan Voleybol A Takımı başarılarını Pruva Restaurant’ta düzenlenen gecede kutladı.

Rumeli Hisar Üstü Pruva Restaurant’ta düzenlenen geceye bayan voleybolcuların yanı sıra Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Coşkun, Şinasi Yalçın ile Sarıyer Belediyesi Spordan Sorumlu Başkan Danışmanı ve Sarıyer Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Ergenç katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Ali Ergenç, “Genelde bayan sporcuların kaprisli olduğu ve onlarla çalışmanın zor olduğu söylenir. Ancak ben bu sene öyle bir bayan takımı buldum ki, onlar bu önyargıyı yıkmış oldu. Tüm sporcularımla iftihar ediyorum. Şimdi ki hedefimiz Türkiye şampiyonluğu” dedi.

Sarıyer Belediyesi olarak spora ve sporcuya her zaman katkı sunduklarını ve desteklerini sürdüreceklerini söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Şinasi Yalçın, “Sporcularımızın bu başarısı bizleri gururlandırmıştır. Tüm bayan voleybolcularımıza spor hayatlarında başarılar diliyorum. Ali Ergenç’in denetiminde yürütülen tüm spor türlerinde başarılı olacağımıza inancım tam.” diye konuştu.

Şinasi Yalçın ile Hüseyin Coşkun Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Recep Ergül ve voleybol takımı sporcularına çiçek vererek kendilerini kutladı.

Bu haber toplam 1562 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT