Topbaş'tan Reşitpaşa'ya büyük jest

Topbaş'tan Reşitpaşa'ya büyük jest
Reşitpaşa Spor Kulübü Başkanı Adnan Güven istedi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş talimatı verdi. Reşitpaşa çim sahasına kavuşuyor.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı ziyaretinde, Reşitpaşa Spor Kulübü Başkanı Adnan Güven kendisine kulübün formasını hediye etti. AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ile birlikte Reşitpaşa’nın tesis ihtiyacını anlatan Başkan Güven’e, Topbaş olumlu cevap verdi. Yanında bulunan Emlak İstimlak Daire Başkanı Sami Kılıç’a Baltalimanı’ndaki spor kompleksine bir an önce başlanması için talimat veren Topbaş, hayırlı olmasını diledi.

adnan_guven_kadir_topbas_ic1.jpg

Başkan Güven’den Topbaş’a teşekkür
Topbaş’ın talimatı üzerine harekete geçen Büyükşehir Belediyesi kulüp yöneticileriyle birlikte yer tespiti yaptı. Mart ayı içerisinde başlayacağı tahmin edilen çim saha çalışmaları için açıklama yapan Başkan Güven, “Sayın Belediye Başkanımız bizleri kırmadı ve kulübümüzün ihtiyacı olan çim saha için gerekli çalışmalara başladı. Kulübümüze ve mahallemize verdiği değerden dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Kadir Topbaş olmak üzere, İlçe Başkanımız Hüseyin Özdemir’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber toplam 6602 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT