Sarıyer'de Akdağ dönemi başlıyor

Sarıyer'de Akdağ dönemi başlıyor
Yine ilk kez Sarıyer Manşet Gazetesi açıklıyor. Sarıyer Spor Kulübü'nün yeni Başkanı Mehmet Akdağ olacak.

30 Mayıs’ta gerçekleştirilecek kongreye sayılı günler kala Lacivert-Beyaz renklere gönül verenler Sarıyer’in yeni başkanının kim olacağını merak ederken, Sarıyer Manşet gelişmeleri aktarmaya devam ediyor. Kulüp çevresinden aldığımız çok ciddi bilgilere göre, Sarıyerli işadamı Mehmet Akdağ ile anlaşma sağlandı. Mehmet Akdağ Pazartesi günü Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, mevcut Başkan İbrahim Bozan, Genel Kaptan Camal Doğan ve Şükrü Genç'in Spor Danışmanı ve Sarıyer Spor Kulübü Asbaşkanı Ali Ergenç yemekte bir araya geldi. Akdağ’ın belediyeden destek sözü aldıktan sonra görevi kabul ettiği ve yönetim listesi için çalışmalara başladığı belirtiliyor.

Altyapı Hepanıl’a teslim edilecek
Öte yandan yeni sezonda Sarıyer’in altyapısında önemli çalışmaların yapılması için eski Başkan Mustafa Hepanıl’a görev verileceği bu konudaki görüşmelerin ise kongreden sonra yapılacağı belirtiliyor.

Teknik direktör değişiyor
Teknik Direktör Mehmet Başaran gönderiliyor. Yerine ise Alanyaspor’un eski Teknik Direktörü Aldoğan Argon getiriliyor. Görüşmelerin sürdüğü belirtilen Aldoğan Argon geçtiğimiz sezon ise Bozöyükspor’u çalıştırmıştı.

Ayrıca, kongreden sonra futbolcular ile masaya oturulacak. Kulüp devam etmek istediği futbolcularla ödemeleri konusunda anlaşma yoluna gidecek. Düşünülmeyen futbolcular ile de karşılıklı anlaşma sağlanarak serbest bırakılacak.

Bu haber toplam 1640 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT