Sarıyer Mehmet Ekşi’ye emanet

Sarıyer Mehmet Ekşi’ye emanet
İbrahim Bozan başkanlığındaki Sarıyer yönetimi Mehmet Ekşi’yi teknik direktörlüğü görevine getirdi.

Teknik Direktör Mehmet Ekşi ve çalışma arkadaşları Necdet Ergün ile Sercan Görgülü Sarıyer Spor Kulübü binasında gerçekleştirilen törende sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşma yapan İbrahim Bozan amaçlarının Sarıyer’in layık olduğu yere getirilmesi olduğunu söyledi. Bozan; “Sarıyer Spor Kulübü yeni yönetimiyle hızlı bir şekilde Sarıyer’i layık olduğu yere getirmek için vakit geçirmeden göreve başladı. Yönetim Kurulu görev dağılımı yaptıktan sonra Transfer Komitesi büyük bir özveriyle çalışmaya başladı. Yakup Kaptan’ın sportif direktörlüğe getirdikten sonra Mehmet Ekşi, Necdet Ergün ve Sercan Görgülü ile de anlaşma sağladık. Bu beraberliğin takıma da olumlu yansıyacağına inanıyorum.” dedi.Transfer çalışmaları hızla sürüyor
Yürütülen transfer çalışmalarına da değinen Bozan, yeni sezonda Sarıyerlilerin keyifli maçlar izleyeceğini söyledi. Bozan; “Transfer çalışmalarımız hızla devam etmekte. Profesyonel bir anlayış ve uyum içerisinde yeni sezona yeni transfer ve uyumlu bir kadroyla girmek istiyoruz. Bütün çalışmalarımız bu yönde. Bu anlamda Sarıyerlilierin önümüzdeki sezonda keyifli maçlar izleyeceğine inancım sonsuz. Özellikle son 15 gündür şahsımıza gösterilen teveccüh ve inanç bizleri daha çok motive ediyor ve sorumluluk duygumuzu arttırıyor. Biz de buna gereken önemi göstermek için maksimum çaba harcıyoruz. “ dedi.

Sarıyer’i eski günlerine döndüreceğiz
Sarıyer’in yeni teknik direktörü Mehmet Ekşi ise yaptığı konuşmada; “ Sarıyer yönetimi bize bu yıl takımımızda birlikte olalım dediler. Bizde çalışma arkadaşlarımızla birlikte seve seve bu teklifi kabul ettik. Birlikte bilgi ve becerilerimizi birleştirip Sarıyer’i eski günlerine döndürme, layık olduğu yere getirme gibi bir çabamız var. İnşallah bu konuda başarılı olacağız.” dedi.

Bu haber toplam 10059 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT