Sarıyer kurumsal yapıya kavuşacak

Sarıyer kurumsal yapıya kavuşacak
İbrahim Bozan ve Ali Ergenç kulüple ilgili yürütülen çalışmalar hakkında MANŞET'e konuştu.

Sarıyer Spor Kulübü’nün 13 Haziran’da yapılacak olan kongresine sayılı günler kaldı. Geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda yeni yönetimin belirlenmesi için oluşturulan 5 kişilik komite çalışmalarını sürdürüyor.

Halk Eğitim Merkezinde yapılan Kent Konseyi toplantısına katılan CHP İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Bozan ve Sarıyer Belediyesi’nin Spordan Sorumlu Danışmanı Ali Ergenç ile ayaküstü sohbet eden Sarıyer Manşet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vedat Özdemir çalışmalar ile ilgili son gelişmeleri sordu.

Yeni yönetimin belirlenmesi için oluşturulan komitede bulunan İbrahim Bozan ve Ali Ergenç, Sarıyerlilerin merak ettiği çalışmalar hakkında kısa bir değerlendirme yaptılar. İkili,  başkanlık için henüz belli bir ismin olmadığını ancak iyi bir yönetimin oluşturulması için çalıştıklarını belirterek, “Sarıyer Spor Kulübünü kurumsal bir yapıya kavuşturmak istiyoruz. Amacımız iyi bir alt yapı oluşturarak kulübün ayakları üzerinde kalmasını sağlamaktır. Sarıyer’e gönülden çalışacak ‘ben değil biz’ diyebilecek bir yönetim oluşturuyoruz. Bunun iskeletini oluşturduk. Çalışmalarımız bu konuda devam ediyor. Devamlılık sağlayacak kurumsal bir yapıyı Sarıyer’e kazandıracağımıza inanıyoruz” dediler.

Bu haber toplam 1418 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT