Sarıyer kongreye gidiyor

Sarıyer kongreye gidiyor
Yarın yapılacak olağanüstü kongrede yeni yönetimde yer almak için 42 kişi başvuruda bulundu.

Sarıyer’e duyulan güven artmaya başladı. Yönetime girmek isteyenlerin sayısında önceki yıllara nazaran adeta patlama yaşandı.

Sarıyer Spor Kulübü ilk yarının finali sayılabilecek Turgutlu maçı öncesinde olağanüstü kongreye gidiyor. Yarın yapılacak olan kongrede yönetimdeki birçok kişinin değiştirilmesi bekleniyor. Aldığımız bilgilere göre şuana kadar yeni yönetimde yer almak için ise 42 kişi başvuruda bulundu.

Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan Sarıyer Spor Kulübü’nde İbrahim Bozan başkanlığında devam edecek olan yeni bir yönetim oluşturulacak. Böylece yönetime hem maddi, hem de manevi anlamda ciddi destek sağlayacak kişiler alınacak. Konuyla ilgili olarak Sarıyer Manşet’e bilgi veren Kulüp Başkanı İbrahim Bozan, “Daha güçlü bir yönetimle kongremizi yapacağız. Mevcut yönetimde bulunan bazı arkadaşlarımızdan fiili ve maddi destek göremiyorduk. Ancak şampiyonluğa giden Sarıyer’in daha güçlü destek gören bir yönetime ihtiyacı var. Bu nedenle kongre kararı aldık. Sarıyer’e en uyumlu, en güçlü ve en katkı sağlayacak olan yönetimi oluşturacağız” dedi.

Sarıyer’e güven arttı; 42 başvuru var
Camiaya duyulan güvenin artığını söyleyen Başkan Bozan, “Kongrede yönetime girmek isteyen 42 arkadaşımız var. Bunların birçoğu kulübe maddi destek sağlamak içinde taahhütte bulunuyor. Bu istek ve destek bizleri sevindiriyor” dedi. Bozan yönetimden çıkartılacak olan mevcut yöneticiler için ise, “Bu arkadaşlarımızla da çalışmalarımız ve birlikteliğimiz devam edecek. Başarı varsa onlarında muhakkak desteği vardır” dedi.

taraftargrubu_hab_540193947.jpg

Taraftarın desteği Bozan’ın arkasında
Bu sezonki iyi gidişiyle iyi bir hava yakalayan Sarıyer taraftarı da Başkan Bozan’ın arkasında. Tribün lideri olan Zenga lakaplı Zafer Evrenkaya, “Sarıyer taraftarı olarak şampiyonluğa inandık. Başkanımıza ve takımımıza güveniyoruz. Maddi manevi desteği ile kulübe destek sağlayan değerli başkanımız İbrahim Bozan’ın arkasındayız. En iyi yönetimi oluşturarak Sarıyer’i en iyi yere getirecektir” dedi.

Turgutlu’ya 3 otobüs taraftar gidecek
İlk yarının finali olarak nitelenen Turgutluspor maçına 3 otobüs taraftar gidecek. Otobüsler Cumartesi gecesi saat gece 03:00’te Sarıyer Taraftarlar Derneği’nin önünde hareket edecek.

Bu haber toplam 5819 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT