Maç sonrası olaylar çıktı

Maç sonrası olaylar çıktı
Sarıyer’in kendi sahasında lig sonuncusu Denizli Belediyespor’la 1-1 berabere kaldığı maçta olaylar çıktı.

Oynanan kötü futbol ve alınan sonuçlarla gerilen Sarıyer taraftarları maçın sonunda Teknik Direktör Mehmet Ekşi’yi protesto etti. Ekşi’nin protestolara karşılık verip taraftarlarla tartışmasıyla olay büyüdü. Çileden çıkan taraftarlar soyunma odasına girmeye çalıştı.

Başkan Bozan yatıştırmaya çalıştı
Stattan çıkan taraftarlar, protokol girişinin olduğu yerden soyunma odasının bulunduğu bölüme yönelmek istedi. Burada polis engeliyle karşılaşan taraftar ve polis arasında arbede yaşandı. Başta Adnan Özcan olmak üzere Sarıyerli yöneticiler olayları yatıştırmak için büyük çaba sarfederken, Başkan İbrahim Bozan'da taraftarı sakinleştirebilmek için kalabalığın içine girdi. 

Polis cop ve biber gazı kullandı
Polisin coplu ve biber gazlı müdahalesi esnasında yaralanan taraftarlar oldu.  Olayların durulmaya başladığı anlarda polisin en baştan beri taraftarı sakinleştirmeye çalışan Adnan Özcan'ı iteklemesine tepki gösteren taraftarlar polise tepki gösterince olaylar yine tırmandı. Olayların yaşandığı esnada Mehmet Ekşi'nin kamp tesislerine alındığı öğrenildi. Olaylar sonrası emniyet kulüp binası önünde de önlem aldı.

Bu haber toplam 1533 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT