Kötü gidişin faturası kesildi

Kötü gidişin faturası kesildi
Son dört maçını kazanamayan Sarıyer Spor Kulübü’nde yönetim kötü gidişin faturasını kesti.

Yardımcı Antrenör Sercan Görgülü’nün görevine son verilirken, teknik heyete ve futbolculara para cezası verildi.

Sezon başında şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Sarıyer’de yönetim kötü gidişe dur demek için teknik heyete ve futbolculara para cezası kesti. Teknik heyete 20 bin, futbolculara ise 5’er bin TL para cezası verildi. Ayrıca Bülent Karaman ve Yasin Sülün’e de 15’er bin TL para cezası verilerek iki futbolcu da süresiz kadro dışı bırakıldı. Yasin Sülün’den boşalan takım kaptanlığına ise Coşkun Birdal getirildi. Öte yandan, Özcan Akkiraz’ın sözleşmesi ise asker kaçağı olduğunu Kulüp yönetimine bildirmediği için feshedilerek hakkında yasal işlem başlatıldı.

Başkan Bozan, “Mutlu sona erişeceğiz”
Sarıyer Manşet’e konuşan Başkan İbrahim Bozan, “Bu zor günleri atlatıp, mutlu sona erişeceğiz. Taraftarımız gönlünü ferah tutsun ve kulübüne sahip çıkmaya devam etsin” dedi.

Sarıyer Safranbolu’da moral depolayacak
Öte yandan bu hafta grupta bay geçen Beyaz Martılar, Safranbolu’da 5 günlük kamp yaparak orada moral depolayacak.

“Tüm dostlarımızı balomuza bekliyoruz”
Kulüp Başkanı İbrahim Bozan Sarıyer’e gönül veren herkesi 15 Kasım’da Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenecek olan kış balosuna katılmaya davet etti. Bozan, “Spor camiasının bizi yalnız bırakmayacağını biliyoruz. Tüm dostlarımızı baloda görmek istiyoruz” dedi.

Sarıyer Spor Kulübü’ne gelir sağlamak amacıyla düzenlenecek baloya katılmak isteyenler biletleri kulüp binasından temin edebilirler. Biletler 1000 TL’den satışa sunuldu. Baloda ses sanatçısı Ziynet Sultan sahne alacak.

Bu haber toplam 1586 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT