Kongre öncesi kritik toplantı

Kongre öncesi kritik toplantı
Sarıyer Spor Kulübü'nde yeni yönetimin oluşturulması için beş kişilik komite oluşturuldu.

Sarıyer Spor Kulübü’nün 13 Haziran’da yapılacak olan kongresi öncesinde, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyerli 25 işadamı ve Kulüp Yönetimi yemekli toplantıda bir araya geldi. Kireçburnu Pescatore Balık Restoranda yapılan yemekli toplantıda iş adamlarından kulüp için maddi destek toplanırken, yeni yönetimin oluşturulması için de beş kişilik komite oluşturuldu. 

5 kişilik komite oluşturuldu
13 Haziran’da yapılacak olan kongrede yeni yönetimin belirlenmesi için oluşturulan 5 kişilik komitede; Ali Ergenç, Kamber Doğan, Engin Keçeli, İbrahim Bozan ve Hakan Şengün yer aldı.

Hepanıl “Sıkıntılara rağmen önemli işler yaptık”
Toplantıda konuşma yapan Kulüp Başkanı Mustafa Hepanıl, yönetimde oldukları süre içerisinde birçok sıkıntı çektiklerini ancak buna rağmen önemli çalışmalar yaptıklarını söyleyerek, “Sarıyer’in çıkışa geçmesi için bazı çalışmalar yaptık. Yeni gelecek olan yönetim bunları devam ettirirse kulübümüz hak ettiği yere gelecektir.. Bu anlamda kulübümüze sahip çıkmamız şart. Sarıyer bir markadır. Bu markayı hep beraber yukarılara çıkartmamız gerekiyor” dedi.

kongre12_703381205.jpg

Genç, “Her türlü desteğe hazırız”
Göreve geldiklerinden bu yana Sarıyer’de bir seferberlik başlattıklarını belirten Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç,“Bu seferberliğin içerisinde Sarıyer Spor Kulübümüz de var. Sarıyer’in özlenen yere gelmesi için herkesin isteği ve desteğini görüyorum. Bu istek bizleri çok mutlu ediyor. Sarıyer’in bu özlenen yere gelmesi için belediye olarak her türlü desteğe hazırız. Hedef belirlemek gerekir. Hedefimizi iyi belirleyip bu işin temelini iyi atarsak bu yolda daha sağlam yürüyeceğiz. Asıl yapılması gereken uzun vadeli olan projelerle devamlılığı sağlamaktır” dedi.

İsmet Acar, “Hedefimiz Süper Lig olmalı”
Daha önce Sarıyer’e başkanlık yapan Acarlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar ise hedefin birinci lig olması gerektiğini söyledi. Acar, Sarıyer Spor Kulübü ile birinci ligde tanıştım. Ve hep içinde olmaya çalıştım. Şimdi Sarıyer’in yeni hedefi için bir aradayız. Belediye başkanımızla konuşurken de hedefimizin süper lig olması gerektiğini konuştuk. Eğer hedefimiz süper lig değilse bu işin içinde olmayalım. Hedeflerimizi tutturmamız için de gerekli maddi desteği bulmamız gerekir. Kulüp yönetimimiz zor şartlarda iyi çalışmalar yaptı. Eğer devam etmek isterlerse yanlarında oluruz” dedi.
 
Hepanıl, “Aday değilim”
Toplantının sonunda Sarıyer Manşet’e konuşan Başkan Hepanıl, “Kararım kesindir. Aday değilim” dedi.

Bu haber toplam 3237 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT