Büyükşehir Amatör Kulüplere malzeme dağıtacak

Büyükşehir Amatör Kulüplere malzeme dağıtacak
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Müdürü Osman Avcı, İBB’nin Amatör Spor Kulüpleri’ne dağıtacağı malzeme yardımı ile ilgili kulüp başkanlarıyla toplantı yaptı.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin her yıl olduğu gibi İstanbul’daki amatör spor kulüplerine dağıtacağı malzemeler hakkında görüş alış verişinde bulunmak üzere, Orhan Saka Amatörler Evi'nde yapılan toplantıya İ.B.B. Gençlik Spor Müdürü Osman Avcı, İ.A.S.K.F. Genel Başkanı Ali Düşmez, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İstanbul'un 25 ilçesi genelindeki kulüpler birliği başkanları katıldı.
 
Yapılan toplantıda kulüplerin ihtiyacı olan malzemelerin neler olacağı ve nasıl dağıtılacağı konusunda fikirler paylaşıldı. Genel Başkan Ali Düşmez bir araya gelmişken ilçelerdeki kulüplerinin yerel sorunlarını masaya yatırarak birlik başkanlarından ilçe kulüplerinin sorunlarını dinledi. Öncelikli sorunların ele alınacağını ve tesis sorunları için projeler üreterek yapılabilecek çalışmalara hız verileceğini belirttikten sonra malzeme yardımı için başta İ.B.B. Başkanı Kadir Topbaş olmak üzere Gençlik Spor Müdürü Osman Avcı’ya, hizmeti geçenlere ve de toplantıya katılan birlik başkanlarına gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

Gençlik Spor Müdürü Osman Avcı geçen yıl yapılan dağıtım ile ilgili olarak kulüpler birliklerinin gösterdiği ilgiye teşekkür ederek kulüplerin İ.B.B. ile ilgili istek ve önerilerini dilekçe ile müracaat etmelerini önerdi.

Bu haber toplam 4223 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT