Bunun için mi 2 yıl bekledik!

Bunun için mi 2 yıl bekledik!
Canıbeyaz, 'Sarıyer'in muazzam stadı' oldu diyen Tamer Taşpınar'ın muazzamlık anlayışını bir fotoğraf karesiyle mercek altına aldı.

ÖMER CANIBEYAZ / SARIYER MANŞET GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ

Bunun için mi 2 yıl bekledik!

Sarıyer Spor Kulübü 2 yıldır yapımını beklediği Yusuf Ziya Öniş stadında düzenlenen törenle  2009-2010 sezonunu açtı. Elektrik kesintisi nedeniyle Siirt Jetpa Spor ile oynanan hazırlık maçının yarıda kesilmesi biryana dursun Sarıyerlinin mabedinin yapılmış hali bizleri kara kara düşündürmeye yöneltti.

2 yıl süren onarım çalışmasının mimarlarından eski İstanbul İl Gençlik ve Spor Müdürü Tamer Taşpınar bir yerel gazeteye verdiği açıklamada, ‘Sarıyer ‘in muazzam bir stadı oldu’ demiş. Sakat inşaat yapamayacağını, geç olsun güzel olsun diyerek çalışmalar yaptığını söyleyen Taşpınar bir de ‘bu şekilde yanlış olarak yapılsa, 2 ay sonra Tamer Hoca ne biçim saha yaptı olacaktı’ demiş.

corak_stad_390867536.jpg

Taşpınar’a yukarıdaki fotoğrafı gösterip söylediği sözlerden emin olup olmadığını tekrar soruyorum:
Sarıyer’in muazzam bir stadı olduğundan emin misiniz?
Geç olsun güzel olsun diyerek işi 2 yılda bitirebildiniz. Stadın güzel olduğundan emin misiniz?
Sakat iş yapmadığınızdan emin misiniz?
Sarıyerli şuanda ‘Tamer Hoca ne biçim saha yaptı’ demekle haklı mı haksız mı?

Sarıyerli futbolcular, teknik heyet ve taraftarlar bozuk çimlerin futbolcular için oluşturacağı olumsuz durumları düşüne dursun, tüm bunları gören Sarıyerlilere çıkıp da ‘muazzam iş yaptım’ diyip bir de İstanbul’dan alınıp Bursa’ya atanmasına pişkin pişkin ‘görevden alınmadım, görev değişikliği yapıldı’ diye verilen cevap ise son derece düşündürücü…

Sarıyerlilerle alay edercesine açıklamalar yapan zat-ı muhtereme fırsat verenler şu fotoğrafı Taşpınar’a gösterip hesap sorarak ne kadar samimi olduklarını kanıtlamalı…

Bu haber toplam 1586 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT