Beraberliğe abone olduk

Beraberliğe abone olduk
Sarıyer, Nazilli Belediyespor maçından 90+3'te Yunus'un attığı golle 3-3 berabere kalarak sahadan 1 puanla ayrıldı.

Maça 9 puanla 16.sırada başlayan Sarıyer, Nazilli Bld.spor ile oynadığı maçtan 3-3 beraberlikle ayrıldı. Böylece puanını 10'a çıkardı. Her iki takımda maça temkinli başladı. Zaman geçtikçe Nazilli Bld.spor'un atakları sıklaşmaya başladı. Maçın 20.dakikasında sahanın en iyisi olan Muğdat, Nazilli Bld.sporun ilk golünü attı. 0-1  İlk yarı bu skorla bitti.İkinci yarıya Sarıyer, Yunus Altun değişikliği ile başladı. Sarıyer eşitliği bozma adına ataklar geliştirdiyse de golü bulamadı. Maçın 66.dakikasında Nazilli Bld.spor'lu Burhanettin takımının ikinci golünü attı. 0-2 

Yediği bu golle 2 farklı geriye düşen Sarıyer kaybedecek bir şeyi olmadığını anladı ve ataklarını sıklaştırmaya başladı. Bu mantalitesinin meyvesini maçın 81. dakikasında rakip ceza sahasının sol köşesinden gelen ortaya müthiş bir kafa vuruşu yapan Melih, Sarıyer’i umutlandıran ilk golünü attı.1-2Ataklarını sıklaştıran Sarıyer sağdan geliştirdiği bir pozisyonda Ulaç ceza sahasının sağ tarafından karambolden seken topa kötü vuruş yapmasına rağmen meşin yuvarlağın rakibe çarpması ile konturpiyede kalan kalecinin müdahale yapamaması sonucu Sarıyer’e beraberliği getiren gol oldu. 2-2Üçüncü gol için yüklenen Sarıyer defans güvenliğini unutunca bu zaafı iyi değerlendiren Muğdat  maçın 90. Dakikasında Nazilli Bld.spor'un ve kendisinin 2.golünü atarak durumu takımı lehine 2-3’e getirdi. Golden sonra yüklenen Sarıyer 90+3’de oluşan bir karambolde Yunus’un kafa ile vurduğu top 3. Kez Nazilli Bld.spor ağlarına gittiğinde durum 3-3’e geldi ve maçta bu skorla bitti.Maçın ilginç görüntülerinden birisi de, Belediye Başkanı Şükrü Genç ile Kulüp Başkanı Saffet Akkoyun’un galibiyet için totem yapmalarıydı. Ayrıca maç 2-3 Nazilli Bldspor’un galibiyete getiren golden sonra Belediye Başkanı Şükrü Genç’in stadı terketmesi de ayrıntılara giren bir hareketti.

Orta Hakem       : İlkay Aydın – Samsun Bölgesi1.Yrd.Hakem     : Tolga Bakal – Ordu Bölgesi2.Yrd.Hakem     : Samet Çiçek – Samsun Bölgesi4. Hakem            : Hakan Gültepe – Ordu BölgesiSARIYER : Ethem – Tevfik – Emre – Ulaç –Bilal (60 Turgay)- Serhat – Barış – Semih (74 Egemen)- Menderes (46 Yunus) – Sinan – Melih
Teknik Direktör : Mehmet Birinci

NAZİLLİ BLD.SPOR : Kurtuluş – Erdinç – Mehmet – Aykut – Muğdat – Burhanettin – Fatih  (62 Lider) – Ümit – İsmail – Yusuf – Mehmet Ersavaş (45 Hüseyin)
Teknik Direktör : Cüneyt Biçer

Goller : Dk.20 ve 89 Muğdat – Dk.66 Burhanettin (Nazilli Bld.spor) – Dk.81 Melih – Dk.84 Ulaç – Dk.90+3 Yunus

Sarı Kartlar : Dk. 34 Burhanettin, Dk. 64 İsmail (Nazilli Belediyespor), Dk. 55 Serhat, Dk. 64 Emre, Dk. 64 Tevfik, Dk. 69 Ulaç (Sarıyer)

CÜNEYT GÜL

Bu haber toplam 2890 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT