Balo renkli görüntülere sahne oldu

Balo renkli görüntülere sahne oldu
Sait Halim Paşa Yalısı'nda gerçekleşen Sarıyer Spor Kulübü'nün geleneksel kış balosuna bu yıl yoğun ilgi vardı.

Sarıyer Spor Kulübü'nün geleneksel kış balosuna bu yıl yoğun ilgi vardı.
Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapılan ve yaklaşık 500 adet biletin satıldığı balo renkli görüntülere sahne oldu.

Lacivert- Beyaz renklere gönül verenler, Sarıyer Spor Kulübü’ne katkı sağlamak için düzenlenen geleneksel kış balosunda bir araya geldiler. Kokteylle başlayan gece daha sonra yemek ve ünlü sanatçı Ziynet Sali’nin muhteşem şarkılarıyla devam etti.  Güzel sanatçı birbirinden güzel şarkılarını bu kez Beyaz Martılar için söylerken, baloya katılanlar eğlenceli bir gece geçirdi.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Sarıyer Spor Kulübü Başkanı İbrahim Bozan, geceye gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade ederek katılımcılara teşekkür etti. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise, “Öncelikle kötü gidişi bu hafta bertaraf edeceğiz ve bu sene olmazsa olmazı gerçekleştireceğiz. Sarıyer Spor Kulübü’nün önemi büyük. Tüm Sarıyer sevdalıları gerçekten çok büyük katkılar sunuyorlar. Bu dostluk ve dayanışmanın devamını getirebilirsek, kısa zamanda büyük mesafeler alırız” dedi. Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman da yaptığı konuşmada, "Kaymakamı olduğum Sarıyer İlçesi'nin kulübünü bu sene Bank Asya'ya çıkarabilmek için bende elimden gelen her türlü desteği vereceğim" dedi.

Baloya ilgi büyüktü
İlginin büyük olduğu geceye İstanbul 2. Bölge Milletvekili Çetin Soysal, Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı İbrahim Bozan, Gençlik Spor İl Müdürü Tamer Taşpınar, Sarıyer Emniyet Müdürü Rıdvan Günaydın, Sarıyer Spor Kulübü’nün kurucularından Fikret Canlı, Divan Kurulu Başkanı İbrahim Balcı, Yönetim Kurulu Üyeleri, Lacivert -Beyaz renklere gönül veren çok sayıda kişi katıldı. Yoğun programı nedeniyle geceye katılamayan İstanbul Valisi Muammer Güler ve sağlık sorunları nedeniyle programa katılamayan Sarıyer’in Efsane Genel Kaptanı Eyüp Odabaşı da telgraf gönderdiler.  Katılmın yoğun olduğu gecede tanesi 1000 TL’den toplam 500 adet biletin satıldığı öğrenildi.

balozenga_863204222.jpg

Tribün liderleri de oradaydı
Sarıyer’in tribün liderlerinden Sedat Topçu, Hasan Kaşık ve Zenga lakaplı Zafer Evrenkaya da gecede yerlerini aldılar. Sarıyer atkısını ünlü sanatçı Ziynet Sali’ye hediye eden Zenga, “Şampiyonluk havasındayız. Her şeye rağmen bu havayı kaybetmek istemiyoruz. Başkanımıza güveniyoruz. Beyaz Martılar bu yıl zirveye konacaktır” dedi.

BALO'DAN RENKLİ GÖRÜNTÜLER
balo1_422565178.jpg

balo2_197050435.jpg

balo3_451515829.jpg

balo6_418207813.jpg

balo4_931613076.jpg

Bu haber toplam 6608 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT