Bahçeköyspor şampiyonluğa ulaştı

Bahçeköyspor şampiyonluğa ulaştı
Bahçeköy Spor Kulübü, 2. Amatör Küme, 11. Grupta, 2010-2011 futbol sezonunu şampiyon tamamlayarak bir üst lige çıktı.

İkinci Amatör Küme, 11. Grupta mücadele eden Bahçeköy Spor, 12 takımlı grubunda şampiyon olarak, bir üst lig olan 1. Amatör Küme’ye yükseldi. Mart 2011’in son haftalarında başlayan ve 4 ay süren lig boyunca, 22 maç yapan Bahçeköy Spor, ligi 50 puanla şampiyon olarak tamamladı.

Kendi sahasındaki maçlarını, yeni açılan Orman Fakültesi Sahası’nda oynayan ve seyirci desteğini de arkasına alan Bahçeköy Spor, 16 galibiyet, 2 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı.

bkoyiceri_407178934.jpg

Anlamlı ve hak edilerek kazanılmış bir başarı yakaladıklarını dile getiren Bahçeköy Spor Kulübü Başkanı Serdar Taşkınsoy, yaptığı açıklamada “ Çok zorlu bir grupta mücadele ettik ve çok iyi takımlara karşı oynadık. Başta sporcularımız ve hocalarımız yanı sıra yönetici arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız özverili çalışmanın ve emeğin karşılığını şampiyon olarak almamız bizi çok mutlu etti. Bu şampiyonlukta emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. “ dedi. Serdar Taşkınsoy, asıl işlerinin bundan sonra başladığını, bir üst lig olan 1.Amatör Küme için çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini ve aynı başarıyı orada da yakalamayı hedefledikleri söyledi.

Sarıyer Bölgesi takımlarından olan Bahçeköy Spor, 1985 yılında kuruldu. Çeşitli yaş gruplarında 114 lisanslı sporcuya sahip Bahçeköy Spor, amatör branşlarda başarıyla mücadele ediyor.

Bu haber toplam 8163 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT