Akif Başaran imzayı attı

Akif Başaran imzayı attı
Sarıyer Teknik Direktörlüğü’ne getirilen Akif Başaran kulüp tesislerinde sözleşme imzaladı.

Mehmet Demirtaş’ın istifasından sonra Sarıyer Teknik Direktörlüğü’ne getirilen Akif Başaran kulüp tesislerinde, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptan Cemal Doğan ile Yönetim Kurulu ve Transfer Komitesi Üyesi Ali Ergenç’in de katıldığı toplantı ile sözleşmesini imzaladı.

Başaran, “Takıma yabancı değilim”
Sarıyer Manşet’e konuşan Başaran, “Ben daha önce Göztepe’de görev yapmıştım. Aynı grupta yer almamız nedeniyle Sarıyer’i tanıyorum ve takıma yabancı değilim. Yeni transferlerin çoğunu çok uzun zamandır tanıyorum ama son durumlarını bilmiyorum. Her takım gibi Sarıyer’in de şansı var. Ligde 3 takım düşeceği için herkes netice almanın peşinde olacak. Sarıyer her zamanki gibi farklı bir kulüp. Mazisi büyük olan bir kulüp. Sarıyer’in hedefi mutlaka üst sıralara oynamak olacaktır. Biz de hedefi olan kulüplerde hep çalıştığımız için dostlarımız vasıtasıyla gelen bu teklifi kıramadık ve kabul ettik” dedi.

basarandoganergenc2_701788791.jpg

“Taraftarlarımızdan sabır istiyoruz”
Başaran sözlerine şöyle devam etti; “Taraftarımızdan sabır isteyeceğiz. Çok çabuk netice almak durumundayız. Bize destek olmaları gerekiyor. Bu kulüp Sarıyer’in kulübü. Oyunculara destek olmak onları bir adım daha öteye götürür. O yüzden netice alması için onlara heyecan vermek taraftarın görevi. Taraftarımızdan bu görevi yerine getirmelerini bekliyoruz”

Cemal Doğan, “Aksilikler bir türlü yakamızı bırakmadı”
Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptan Cemal Doğan ise, “Zor günümüzde yanımızda olan hocamıza teşekkür ediyorum. Sezon başından bu yana gelen belirli planlarımız vardı. Aksilikler bir türlü yakamızı bırakmadı. Sonuçta hep önümüze bakmamız gerekiyor. Futbol uzun soluklu bir maraton deniyordu biz bu dönem bunu fazlasıyla yaşadık. Sayın Başkanım ve beni kırmayarak hocamız geldiği gibi hemen idmanlara başladı. Bu sezonda başaralı bir sezon geçirmemizi diliyorum. Hocamızla uzun yıllar Sarıyer’e hizmet edecek, başarılı bir ekip kurma amacındayız” dedi.

basaran_yardimcilar_144527255.jpg

Başaran’ın çalışma ekibi
Teknik Direktör Akif Başaran’a çalışmalarında antrenör Aydın Kahraman, kaleci antrenörü Ayhan Yakar, kondisyoner Serkan Salman yardımcı olurken, Osman Yıldırım ile Kemal Yılmaz da izleme komitesinde görev yapacaklar.

Bu haber toplam 6327 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT