1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Ünsal Bilgiç'ten Sarıyerlilere yaz uyarısı
Ünsal Bilgiç'ten Sarıyerlilere yaz uyarısı

Ünsal Bilgiç'ten Sarıyerlilere yaz uyarısı

MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal Bilgiç, yaz mevsiminde vatandaşların dikkatli olmaları yönünde uyarıcı basın açıklaması yaptı. 

A+A-

SARIYER BİZİM OLDUĞU KADAR, BİZDEN SONRAKİ GELECEK NESİLLERİNDE OLSUN. 

Değerli Sarıyerliler;

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte doğal güzellikleri ile bilinen Sarıyer’imizin gerek deniz kıyılarında serinlemek gerekse ormanlık alanlarında mesire yapmak için ziyaretçilerinin artacağı bir zaman dilimine girmiş bulunmaktayız. 

Bu sebeple hem kıyılarımızın temizliği hem de can kayıplarıyla sonuçlanan boğulmalara karşı ilgili kamu kuruluşlarının tedbirleri arttırmasını bekliyoruz. Diğer bir beklentimiz ise yangın ihtimaline karşı ormanlık alanda piknik yapan kişilerin uyarılması ve bu konuda denetimlerin sıkça yapılmasıdır.

Türk Milliyetçileri olarak bizler,

Doğal güzelliklerimizin gelecek nesillere bırakacağımız en güzel miras olduğu fikir ve düşüncesinden yola çıkarak herkesi bilinçli davranmaya davet ediyoruz. 

Tüm bireyleri, öz değerlerimize sahip çıkma bilinciyle ortak kullanım alanlarından herkesin yararlanmasını sağlamak için gayret ve özveri de bulunmaya çağırıyoruz.

İstanbul’un nefes alıp verdiği adeta akciğer görevi gören ilçemiz eşsiz güzelliktedir. Aynı zamanda gelecek nesillere bırakacağımız bu mirasa sahip çıkmak ise başta sakinler olmak üzere her vatandaşımızın görevidir. 

Bu nedenle;

Acil durumlarda duyarlı davranıp (155-156-110-112) numaraları arayarak yetkili kişi ve kurumları bilgilendirmeliyiz. 

Tüm Sarıyerlilere en kalbi saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum. 

Ünsal BİLGİÇ / İLÇE BAŞKANI

Bu haber toplam 2649 defa okunmuştur

HABERE YORUM KAT