1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. AK Partili Cemil Özbalta: Şükrü Genç 30 yılda yapılmayanı yaptı
AK Partili Cemil Özbalta: Şükrü Genç 30 yılda yapılmayanı yaptı

AK Partili Cemil Özbalta: Şükrü Genç 30 yılda yapılmayanı yaptı

Sarıyer Belediyesi'nin açılışını yaptığı dev spor kompleksi tüm kesimlerin takdirini toplarken, AK Partili Cemil Özbalta'da, Şükrü Genç'e teşekkür etti.

A+A-

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in Ferahevler’e kazandırdığı ve Sarıyerli Şehit Üsteğmen Uğur Taşçı’nın isminin verildiği dev spor kompleksi, ilçede yaşayan tüm kesimlerin takdirini topladı. AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Cemil Özbalta da Ferahevler’e kazandırdığı bu tesis için Şükrü Genç’e teşekkür etti.

cemil özbalta

Şehit Uğur Taşçı Park ve Spor Kompleksi’nin açılış töreninde Şükrü Genç’e 28 numaralı Ferahevler Spor Kulübü’nün formasını hediye eden AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı ve Ferahevler Spor Kulübü Başkanı Cemil Özbalta yaptığı konuşmasında: "30 yıldır bu çamur sahanın düzenlenmesini bekliyorduk. Başkanımıza bu güzel tesis için teşekkür ediyorum" dedi. Özbalta’nın siyasetle hizmeti ayırdığı bu konuşması törene katılanlar tarafından alkışlandı.

ugur-tasci2.jpg

Bu haber toplam 5036 defa okunmuştur
Cemil Özbalta'dan Şükrü Genç'e teşekkür

Cemil Özbalta'dan Şükrü Genç'e teşekkür

Ferahevler'de Sarıyer Belediyesi tarafından yapılan Şehit Üsteğmen Uğur Taşçı spor kompleksinin açılışında AK Partili Cemil Özbalta; Şükrü Genç'e teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT

4 Yorum