Kılıçdaroğlu 8 Mart'ta Sarıyer'de

Kılıçdaroğlu 8 Mart'ta Sarıyer'de
Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Mart'ta Sarıyer'e gelerek Şükrü Genç'le birlikte Sarıyer’deki tüm mahalleleri dolaşacak.

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Sarıyer’e gelerek, CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç’le birlikte Sarıyer’deki tüm mahalleleri dolaşacak.  

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 8 Mart'ta sabah saatlerinde Sarıyer'e gelecek. Sarıyer’de CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç’le buluşarak ilçenin tüm mahallelerini tek tek gezecek. CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç ile birlikte Kılıçdaroğlu, vatandaşların evlerine konuk olacak, mahalle sakinleriyle kentin ve ilçenin sorunları ve halkın yerel yönetimden beklentileri konusunda sohbet edecek. 

Programa ilişkin bilgiler veren CHP Sarıyer Meclis Üyesi adayı Erdal Sarıgöl, “Kemal Bey sabahtan itibaren gece geç saatlere kadar Sarıyer'i gezecek. Rumeli Hisarı’ndan Kısırkaya'ya kadar gezilmedik mahalle kalmayacak. Bir gün boyunca burada olacak. Vatandaşlarımızla buluşacak ve onların sorunlarını dinleyecek. Kendisine müthiş ilgi var. MHP'liler bile gelip ona oy vereceklerini söylüyorlar. Biz Sarıyer'i ve Büyükşehir'i mutlaka alacağız” dedi.

Bu haber toplam 1280 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT