Başarılı Müdür’den Veda Yemeği

Başarılı Müdür’den Veda Yemeği
Günaydın, “Görev yaptığım süre içerisinde Sarıyer’in çok özel bir yer olduğunu anladım. Bu yüzden çok iyi duygularla buradan ayrılıyorum” dedi
Interpol Avrupa Masası’nda görev yapmak üzere Fransa’nın Lyon kentine tayini çıkan Sarıyer’in başarılı Emniyet Müdürü Rıdvan Günaydın, ilçe protokolü ve basın mensuplarına veda yemeği düzenledi.  Günaydın, “Görev yaptığım süre içerisinde Sarıyer’in çok özel bir yer olduğunu anladım. Bu yüzden çok iyi duygularla buradan ayrılıyorum” dedi 
 
Rumelihisarüstü’ndeki Doğatepe Restaurant’ta düzenlenen ve sohbet havasında geçen yemeğe katılanlar, başarılı müdürü yeni görevinden dolayı tebrik etti.  Sarıyer’e verdiği başarılı hizmetten dolayı Sarıyer Kaymakam Ömer Karaman’ın bir teşekkür plaketi ile anı olarak bir vazo hediye ederken, Sahil Güvenlik Komutanı Dnz. Albay Nadir İsmet Hergünşen de Günaydın’a komutanlığın bir plaketini takdim etti.  
 
Kaymakam “Sarıyer’e iz bıraktığını düşünüyorum”
Başarılı müdür hakkında görüşlerini belirten Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, “Devlet memurluğunda önemli olan görev yaptığımız bölgede iz bırakabilmektir. Değerli müdürümüzün heyecan ve başarıyla yaptığı bu görevde çok güzel bir iz bıraktığını düşünüyorum. Kendisiyle çalıştığım 8 aylık bir dönemde, makamının sorumluluğunu bilen ve teşkilatı tarafından sevilen bir insan olduğunu gördüm. Çok önemli bir göreve gidiyor. Orada bizleri çok iyi temsil edeceğine yürekten inanıyorum. Başlattığı Toplum Destekli Polislik Projesinin devam ettireceğimizi de söyleyerek kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. 
 
Günaydın, “Çok güzel duygularla Sarıyer’den ayrılıyorum”
Toplantıya katılanların kendisi hakkındaki görüşlerinden sonra söz alan başarılı müdür Rıdvan Günaydın, “Göreve başladığımda doğası ve konumuyla Sarıyer’in İstanbul’un en nadide ilçesi olduğunu gördüm. Ancak görev yaptığım zaman içerisinde Sarıyer’in sadece doğasıyla değil, insanlarıyla da özel olduğunu anladım. Burada bana ışık olacak tecrübeler edindim. Çok güzel duygularla buradan ayrılıyorum.  Tüm güzel dilekleri görev yaptığım ekip arkadaşlarım adına kabul ediyorum. Hepinizi Lyon’a bekliyorum” dedi. 
 
Yemeğe katılanlar 
Veda yemeğine, Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Jandarma İlçe Komutanı Yüzbaşı Ufuk Bilgen, Sahil Güvenlik Komutanı Dnz. Albay Nadir İsmet Hergünşen, Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Nurkan, Polis Moral Eğitim Müdürü Ejder Tufan Turasan, İlçe Tarım Müdürü Mehmet Yavuz Acar, Sağlık Grup Başkanı Dr. Osman Altınkaynak, İlçe Spor Müdürü Namık Şişman, Mal Müdürü Ayhan Özdilek, Emniyet Müdür Yardımcısı Kaya Korkmaz, İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Tamer, Baltalimanı Kemik Hastanesi Başhekimi Dr. Vedat Şahin, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Birsen Tosun, Kalender Orduevi Müdürü Cevat Öztürk, Polis Hizmetleri Destekleme Derneği Başkanı Hamdi Akdağ, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Sarıuçak,  Sarıyer Manşet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vedat Özdemir, Sarıyer Haber Gazetesi Haber Müdürü Saadet Subakar, Sarıyer Posta gazetesi genel Yayın Yönetmeni Levent Pehlivanoğlu ve haber müdürü Tuncay Dağlı katıldı. 

Bu haber toplam 12974 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT