Yine tüm Sarıyer, MANŞET okudu

Yine tüm Sarıyer, MANŞET okudu
Sarıyer’in tek özgür ve tarafsız yayın organı olan Sarıyer Manşet Gazetesi 40. sayısında da tüm Sarıyerlilerin ilgi odağı oldu.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana çizgisinden asla ödün vermeden özgür ve tarafsız yayın politikasıyla ilçeye gazetecilik alanında kaliteli bir hava getiren Sarıyer Manşet Gazetesi’nin 40. Sayısı çıktı.

Sarıyer’in gündemini belirleyen, güvenilir ve belgeli haberleriyle de sık sık ulusal basına kaynak olan Sarıyer Manşet’in yeni sayısında da yine çok çarpıcı haberler yer alıyor. 10 bin gibi büyük bir rakamla Sarıyer’in en yüksek tirajlı gazetesi olan ve bu konuda rakip tanımayan Sarıyer Manşet, tüm mahallelerde dağıtılmaya başlandı. “Lüks sitelere her şey serbest”  manşetiyle çıkan gazetede Sarıyer Belediyesi’nin göz yummasıyla Zekeriyaköy’deki Turyapı Boğaziçi Sarıyer Evleri Sitesi’ndeki imar skandalı mercek altına alınmış.

Tecrübeli ekibi, zengin içeriği ve kalitesiyle Sarıyerlilerin sesi kulağı haline gelen ve periyodik olarak her ayın ilk haftası çıkan Sarıyer Manşet, tüm mahallelerde esnaf, kahve ve sokaklarda bulunan tüm vatandaşlara dağıtılıyor.

Siz de Sarıyer Manşet okuyun yaşadığınız çevreden habersiz kalmayın.

Bu haber toplam 1226 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT