Yıkım sırasında çökme

Yıkım sırasında çökme
Büyükdere'de gecekondu yıkımı sırasında çökme meydana geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı 4 zabıta yaralandı.

Sarıyer'de iş makineleri ile yıkımı yapılan bir gecekondunun hemen yanında bulunan başka bir gecekonduda çökme meydana geldi. Olayda 4 zabıta memuru hafif şekilde yaralandı.

Olay, saat 14.00 sıralarında Büyükdere Caddesi Mühendis Şevket Sokak'ta meydana geldi. Alınan bilgiye göre, daha önce boşaltılan yan yana iki gecekondunun yıkımı için İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı zabıta ekipleri sabah saatlerinde bölgeye geldi. İş makineleri yardımıyla bir gecekondunun yıkımı yapılırken, diğer gecekonduda çökme meydana geldi. Bu sırada gecekonduda çalışma yapan 4 zabıta memuru hafif şekilde yaralandı. Yaralı zabıta memurları Eşref Yılmaz, Hüseyin Balcı, Turan Durak ve Yunus Emre Ekşi, olay yerine gelen ambulansla İstinye Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu iyi olan bir zabıta memuru hastanedeki muayenesinin ardından taburcu edilirken, diğer yaralıların da durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Bu haber toplam 1239 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT