Yerel yönetimler şenliği

Yerel yönetimler şenliği
Şebinkarahisarlılar Derneği'nin düzenlediği şölene siyasiler damgasını vurdu.

Sarıyer Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen geceye; AK Parti İstanbul Milletvekili Ünal Kacır, Sarıyer Belediye Başkanı Yusuf Tülün, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, Sarıyer eski Belediye Başkanı Sedat Özsoy, CHP Sarıyer Belediye Başkanı aday adayı Şükrü Genç ile Erdal Sarıgöl, SHP İlçe Başkanı Ali Sönmez, DSP İlçe Başkanı Reyhani Orhan, SP İlçe Başkanı İsmail Demir ve çeşitli siyasi partiler il”e derneklerin yöneticileri katıldı. HER PARTİYE EŞİT MESAFEDEYİZ
Şebinkarahisarlıların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşan
Şebinkarahisarlılar Derneği Başkanı Hamza Kuzu’da “Şebinkarahisar bugüne kadar çok değerli siyaset ve bilim adamı yetiştirmiştir. Biz her siyasi partiye eşit durumda bulunuyoruz ve Şebinkarahisarlılara değer verenlerin arkasından gitmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

  

ŞÜKRÜ GENÇ: BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Kendisi de bir Şebinkarahisarlı olan ve hemşehrileri tarafından yoğun alkış toplayarak kürsüye çıkan CHP Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Şükrü Genç ise yaptığı konuşmada; ’Dün Şebinkarahisar’daydık bugün burada. Buralar önceleri gurbet oldu bize şimdi ise vatan. Geleneklerimizi, örf ve adetlerimizi unutmadan geçmişimizi inkâr etmeden yaşıyoruz. İstanbul’da modern hayata uyum sağlamanın yolu birlik olmaktan geçiyor. Biz bunu başardığımıza inanıyorum. Düzenlediğimiz bu toplantılar, ilişkilerimizin bir üst devreye sıçradığının kanıtıdır. Eğer başkanlık makamına da oturursam bu toplantılar her zaman düzenlenecek. Birlikte projeler hazırlayıp, birlikte uygulayacağız. Tüm hemşehrilerimi birlikte yürümeye davet ediyorum’ dedi.


Gecede CHP’den aday olacağı yönünde birçok iddiayla anılan Sarıyer eski belediye Başkanı Sedat Özsoy ile CHP Sarıyer Belediye Başkan aday adayları Şükrü Genç ve Erdal Sarıgöl’ün samimiyeti dikkat çekti.

Konuşmaların ardından geceye katılan Şebinkarahisarlılar halay çekerek eğlenceli vakitler geçirdi.

Bu haber toplam 1073 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT