Yeğenini domuz zannedip av tüfeğiyle vurdu

Yeğenini domuz zannedip av tüfeğiyle vurdu
Sarıyer"de bir kişi, bahçeye giren yeğenini domuz zannedip av tüfeğiyle vurdu. Hastaneye kaldırılan lise öğrencisinin, kurşunun omuriliğine isabet etmesi sonucu felç kalma riskinin olduğu belirtildi.

Olay, dün akşam saatlerinde Maden Mahallesi Çır Çır mevkiinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, lise öğrencisi Serdar Ersoy, fındık toplamak için dayısı Sefer Atalay'ın bahçesine gitti. Bu sırada balkonda bekleyen Sefer Atalay, çalıların hareket etmesi üzerine bahçeye domuz girdiğini zannetti. Hemen av tüfeğini eline alan Atalay, çalıların arasına ateş açtı. Daha sonra bahçeye inen Atalay, yeğenini kanlar içinde yerde yatarken buldu. Büyük bir şok yaşayan Atalay, hemen polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Serdar Ersoy'u Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Burada müdahale edilen Ersoy daha sonra ameliyata alındı. Ersoy'un omuriliğine isabet eden kurşunun çıkarılmaya çalışıldığı öğrenildi.

Yoğun bakımda tedavisi süren Ersoy'un hayati tehlikeyi atlattığı ancak kurşunun omuriliğine isabet etmesi sonucu felç kalma riskinin olduğu belirtildi. Dayı Sefer Atalay'ın ise olaydan sonra polis tarafından gözaltına alındığı öğrenildi. Olayla ilgili inceleme sürüyor.

Bu haber toplam 1366 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT