Yaşar Ağsu'ya Müge Anlı'dan destek

Yaşar Ağsu'ya Müge Anlı'dan destek
Müge Anlı, Ağsu’ya destek vermek amacıyla, Sarıyerli ev hanımlarıyla bir araya geldi.

Atv’de sabah programı yapan ve kadınların yoğun ilgi gösterdiği Müge Anlı, Demokrat Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Av. Yaşar Ağsu’ya destek vermek amacıyla, Sarıyerli ev hanımlarıyla bir araya geldi.

Bağlar Mevkii Düğün Salonu’nda düzenlenen etkinlikte Müge Anlı hanımlara seslenerek, “Belediye seçimlerinde parti önemli değil, kendimize kimi yakın görüyorsak ona oy vermeliyiz. Benim için önemli olan Başkan’ın vicdanlı olması. Yaşar Bey’in de ne kadar vicdanlı, ne kadar yardımsever biri olduğunu biliyorum. Eminim ki Başkan olduğunda Sarıyer’i layık olduğu yere getirecektir” dedi.

Sarıyer parlayan bir inci olacak
Müge Anlı’yla birlikte Sarıyerli kadınlara seslenen Av. Yaşar Ağsu, “Bizim yapmak istediğimiz şey gittikçe köhneleşen, gittikçe köyleşen inci Sarıyer’i tekrar inci günlerine döndürmek ve Avrupa Kültür Başkenti olan İstanbul’a yakışır bir hale getirmek. Bütün bunlar için elimden geleni yapacağımı, sizlerin sorunlarının tamamının bilincinde olduğumu, birçok şeyi sizlerle elele götürme kararlılığında olduğumu bilmenizi isterim” dedi. 

“Partiye değil, adaya oy veriyorum”
Müge Anlı konuşması sırasında kendi siyasi tercihlerine de değinerek, “Yerel seçimlerde partiden çok adayın önemli olduğunu düşünüyorum. Örneğin ben bir seçim MHP’ye, diğer seçim CHP’ye oy veriyorum. Yani kimi beğenirsem ona oy veriyorum. Bana göre Yaşar Ağsu, Sarıyer için en iyi aday. Başkan seçilmesi halinde, Sarıyer’i gerçekten güzel bir turizm cenneti haline getireceğine inanıyorum. Değerli bir dostum olan Yaşar Bey’i, Başkan olarak görmekten de büyük gurur duyacağım” dedi.

Anlı,  konuşmasını bitirirken kadınlara geldikleri için teşekkür ederek, “İyi ki buradasınız, iyi ki sizleri gördüm ve sizlerle kısa da olsa sohbet edebilme fırsatı buldum”  dedi.

Bu haber toplam 10052 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT