Yaşanabilir bir Sarıyer yaratacağız

Yaşanabilir bir Sarıyer yaratacağız
Sarıyer Manşet Gazetesi’ni ziyaret eden Yaşar Ağsu kendinden emin konuştu: Sarıyer’de kıratla seçimi kazanacağız

Demokrat Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Avukat Yaşar Ağsu, İlçe Başkanı Osman Öztürk'ün yanısıra İlçe Sekreteri Ahmet Kurtuluş, Kadından Sorumlu Başkan Cemal Yıldırım, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Zehra Arbay ve İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Sunar, Sarıyer Manşet Gazetesi’ni ziyaret etti. Ağsu, “Sarıyer’de kıratla seçimi kazanacağız” diyerek gazetemiz aracılığı ile tüm Sarıyerlilere önemli mesajlar verdi.

Yaşanabilir bir Sarıyer yaratacağız
2009 yerel seçimlerinde iddialı olduklarını belirten Ağsu, “Demokrat Parti ile girdiğimiz bu demokratik yarışta hedefimiz seçimi kazanmaktır. Bu seçimi kazanacağımıza olan inancımız tamdır. Sarıyer’in taşına, ağacına, kadınına, erkeğine, çocuğuna, herkese Demokrat Parti ile çözümlerin geleceğini anlatacağız. Sarıyer’deki siyasi çekişmeyi iktidar partisi ile muhalefet partisi arasından çıkartıp, bu yarışa emin adımlarla girdiğimizi söylemek istiyorum. İnsanların doğruyu ve doğru kişiyi görmesi halinde göreve geleceğiz. Sarıyer’i yaşanabilir, ticari anlamda Dubai’den daha iyi bir alışveriş merkezi, bir turizm ve kültür merkezi, bir balıkçılık merkezi haline getirme hayalini taşıyoruz. Sarıyer’in gasp edilmiş sınırları olan Ayazağa ve Maslağı Sarıyer’e geri kazandıracağız” dedi.

yasaragsubuyuk_456712661.jpg

Anadolu’dan geldik ama Sarıyerliyiz
Biz öz Sarıyerli arıyoruz diyenlere mesaj veren Ağsu, “Anadolu’nun Kars’ından, Rize’sinden, Erzurum’undan, Diyarbakır’ından, Sivas’ından Aydın’ından kopup gelmiş insanları hangi kategoriye koyuyorlar. Onu çok merak ediyorum. Biz tüm Sarıyerlilere şu mesajı vermek istiyoruz. Hepimiz Anadolu’dan geldik ama Sarıyerliyiz” dedi.

Sarıyer emin ellere teslim olacak
Demokrat Parti İlçe Başkanı Osman Öztürk Sarıyer’in emin ellere teslim olacağını ve emin ellerde güzel hizmetlere kavuşacağını söyleyerek, “Demir bilek, çelik yürekli insanların bu yarıştan galip geleceğine inanıyorum. Başkanımızla beraber gücümüzü katlayarak bu yarışa giriyoruz. Sarıyer bu milletin has evlatlarını kucaklayarak kazançlı çıkacaktır” dedi.

Bu haber toplam 1762 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT