Ve Çelik resmen aday adayı

Ve Çelik resmen aday adayı
Eski AK Parti İlçe Başkanı Nurettin Çelik aday adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.

Avukat Nurettin Çelik bu akşam AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’e evraklarını teslim ederek resmi olarak başvurusunu yaptı.

 

Başvurusu sırasında ilçe binasına toplanan çok sayıda partili Çelik’e destek verdi. Aday adaylığını açıklarken konuşma yapan Çelik, “Bu demokratik bir yarıştır. Ve bu demokratik yarışa bizde dâhil olduk. Tüm AK Parti ailesine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Adaylık sürecinin birinci basamağı olan aday adaylık müracatımızı yaparak Sarıyer’e hizmete talip olduk. Partimiz tarafından yapılacak olan temayül ve genel başkanımızın kararına saygı duyarak adayımız kim olursa olsun AK Parti’nin Sarıyer’de seçimi kazanması için çalışacağız. 2009 Mart yerel seçim sonuçlarının tüm Sarıyer’e daha huzurlu daha rahat bir yaşam getirmesini diliyorum” dedi.

 

5 yıllık yeni bir döneme daha talibiz

Av. Nurettin Çelik’in aday adaylık başvurusu sırasında konuşma yapan AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, “AK Parti çatısı altında vatandaşlarımıza hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Sarıyer’de 5 yıllık iktidarı dolduruyoruz ve 5 yıllık yeni bir döneme de talibiz. Şu ana kadar aday adaylığı için müracaat eden tüm arkadaşlarımız çok değerli ve hepsi de Sarıyer’e hizmet etmek için gönüllü insanlardır. Aday adaylığı müracaatı yapan tüm arkadaşlarımızın adayımız açıklanır açıklanmaz hepsinin Sarıyer’de AK Parti'nin seçimi kazanması için çalışacağını düşünüyorum. Tüm adaylarımıza ve Sarıyer’e hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

 

 

Bu haber toplam 1173 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT