Vali Mutlu yatırımları inceledi

Vali Mutlu yatırımları inceledi
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Özel İdaresi’nin Sarıyer’deki yatırımlarını inceledi.

Yatırımları inceleme gezileri boyunca İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’ya, Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, İl Genel Meclisi üyeleri Ali Düşmez, Avni Sarıoğlu, İbrahim Bozan ve İzzet Bayraktar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya ve AK Parti Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Coşkun eşlik etti.Uskumruköy’e yeni yapılacak okul yerine giderek inceleme gezilerine başlayan Vali Mutlu, ardından köy lokalini ziyaret etti. Uskumru köye has ayranından içen Vali Mutlu, vatandaşlarla bol bol sohbet etti. Uskumruköy’ün ardından Gençlik ve Spor Müdürlüğü Tenis Kulübü’nü ziyaret eden Vali Mutlu, Tesis Müdürü Namık Şişman’dan tesis hakkında bilgi alırken, çocuklarla da hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Buranın ardından İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nu ziyaret eden Vali Mutlu, aynı zamanda İl Genel Meclisi Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığı’nı da yürüten Federasyon Başkanı Ali Düşmez ile bir araya geldi.Burada yaptığı konuşmada, 2012 Spor Başkenti olan İstanbul’a önem verdiklerini söyleyen Vali Mutlu, “İstanbul’da spora verdiğimiz önemi daha da artırmalıyız. Gençlerimize spor yapma alışkanlığını aşılamalıyız. Gençlerimize bu konuda verdiğiniz desteği biliyorum ve yapmış olduğunuz çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Mutlu’nun Sarıyer’de incelediği yatırımlar
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Sarıyer’deki yatırımları inceleme ziyareti süresince; Zekeriyaköy İlköğretim Okulu, Veysel Vardal Görme Engellileri Okulu, Kilyos Futbol Sahası, Bahçeköy Sabri Artam Vakfı Sağlık Ocağı, Tarabya Eczacıbaşı Açsab Merkezi inşaat alanlarında incelemelerde bulundu.

Ayrıca, Mutlu Kefeliköy’de bulunan Arıkovanları Yeri ile Emes Hastaları için yapılması planlanan merkez alanı ve Uskumruköy’de ihdastan kalan para ile yaptırılacak okul alanını gezdi.

Bu haber toplam 2339 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT