Vali Ersoy, Genç'i ziyaret etti

Vali Ersoy, Genç'i ziyaret etti
Sarıyer Kaymakamlığı’ndan Yalova Valiliği’ne atanan mehmet Ersoy, Şükrü Genç'i ziyaret ederek, tebrik etti.

Sarıyer Kaymakamlığı’ndan Yalova Valiliği’ne atanarak geçtiğimiz aylarda ilçeye veda eden Mehmet Ersoy, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e ziyarette bulunarak, tebrik etti. Başkan Genç, Sarıyer Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Ethem Kuriş, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Metin Aşık ve İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Günaydın’ı da makamında ağırladı.

Sarıyer eski İlçe Kaymakamı Mehmet Ersoy, geçtiğimiz hafta göreve başlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i makamında ziyaret etti. Yalova Valililiği’ne atanarak Sarıyer’den ayrılan Mehmet Ersoy ile Başkan Genç’in konuşması son derece samimi bir ortamda gerçekleşirken, görüşme esnasında vatandaşlar da odada bulundu.

Yalova Valisi Mehmet Ersoy, “Sarıyer’in güzelliğini ve Sarıyer insanının sıcaklığını ömür boyu unutmayacağım. Sarıyer için ve Sarıyerli için, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e görevinde başarılar dilerken, Sarıyer’e hizmet veren tüm Belediye Başkanlarına, kamu kurum ve kuruluşlarının idarecilerine de teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

Bu haber toplam 1604 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT