Uyuşturucuya savaş açtı

Uyuşturucuya savaş açtı
Uyuşturucuya savaş açan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Ramazan etkinliklerine katılan vatandaşları uyararak, birlikte mücadele etmeye çağırdı.
Ramazan etkinlikleri çerçevesinde İstinye eski tersane alanında Sarıyerlilerle buluşan Yasin Yeşil ve Grup Revan, kemençe ve bağlama eşliğinde söyledikleri türkülerle alanı dolduran yurttaşlara müzik ziyafeti verdi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç sanatçılara çiçek takdim etti.
 
Başkan Genç: Çocuklarımızı uyuşturucu belasından kurtaracağız
Sanatçı Yasin Yeşil’e çiçek takdim etmek ve teşekkürlerini iletmek için sahneye çıkan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyerli aileleri çocuklarının kötü alışkanlıklara bulaşmaları veya bulaştırılmaları ihtimaline karşı dikkatli olmaya çağırdı. Uyuşturucu belasına karşı açtıkları savaşı mutlaka kazanacaklarını söyleyen Başkan Genç, anne ve babalardan manevi destek istedi.
 
Etkinlik alanını gezen Başkan Genç, vatandaşlarla sohbet etti. Stantları da ziyaret eden Başkan Genç Sarıyerlilerle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Genç daha sonra Tunca Derneği standında dernek yetkilileriyle yorgunluk çayı içti.

Bu haber toplam 4726 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
1 Yorum