Ufuklu minikler yuvaya kitap uçurdu

Ufuklu minikler yuvaya kitap uçurdu
Kütüphanelerin ve okumanın önemine dikkat çekmek amacıyla kutlanan Kütüphane Haftası nedeniyle Özel İstinye Ufuk İlköğretim Okulu Konferans salonunda program düzenlendi.

Bilginin, kitabın ve kütüphanelerin önemine dikkat çekmek amacıyla düzenlenen programa, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İlhan TEKÇE, çevre okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Programda kütüphaneler hakkında yapılan sunumlar beğeni ile izlenirken öğrencilerin hazırladığı tiyatro ve anasınıfı öğrencilerinin hazırladığı koro büyük alkış aldı. ‘Yuvaya Kitap Uçur’ kampanyasına katılan öğrencilerin hediye kuponları hediye etmeleri ile tamamlanan program sonunda okul kütüphanesinde yapılan kokteyl ile program son buldu.

Özel İstinye Ufuk İlköğretim Okulu öğrenci, öğretmen ve velilerinin destekleri, NT mağazalarının işbirliği ile en çok sevilen ve okunan kitaplar yuvaya uçuruldu.
28 Mart Pazartesi günü Özel İstinye Ufuk Kampusunda gerçekleşen kitap satış stantlarında faaliyete katılan öğrenci, öğretmen ve veliler Muştu, Gonca ve Altın Burç yayınlarına ait eserlerden tek seferde aldıkları 2 kitap karşılığında hediye 3. Kitaba ait kuponu NT mağazaları ve yayınevi aracılığıyla Çocuk Esirgeme Kurumuna gönderdi.

Projeye katılıp form dolduranlar kitabı hediye ettiklerine selam gönderme şansına ve yaptıkları iyiliği belgeleyen bir katılım sertifikasına sahip olmanın mutluğunu yaşadı.

Bu haber toplam 1202 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT