Türkan Şoray’a büyük ilgi

Türkan Şoray’a büyük ilgi
Türkan Şoray, Sarıyerliler ile birlikte başrolünü oynadığı ‘Güllü Geliyor Güllü’ filmini izledi.

Sarıyer Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerine katılan Türk Sineması’nın ünlü oyuncusu Türkan Şoray, Sarıyerliler ile birlikte başrolünü oynadığı ‘Güllü Geliyor Güllü’ filmini izledi.

Türk Sineması’nın ünlü oyuncusu Türkan Şoray, Sarıyer Belediyesi’nin Ramazan etkinliklerine katıldı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ile birlikte etkinlik alanını gezen Türkan Şoray’a Sarıyerliler büyük ilgi gösterdi. Etkinlik alanını çok beğendiğini söyleyen ünlü sanatçıya Genç, dondurma ısmarladı. Daha sonra film gösteriminin yapılacağı açık hava sahnesinin olduğu bölüme gelen Şoray’a, çiçek veren Şükrü Genç,  Rumelihisarı Mahallesi’nde yaptırdığı İlköğretim okulundan bahsederek, eğitime katkılarından dolayı teşekkür etti, bu davranışın tüm sanatçılara örnek olmasını diledi. Türkan Şoray ise, Sarıyer ile ilgili anılarını anlatırken, Sarıyer’de çektiği filmlerinde sette genelde Sarıyer Muhallebisi ve Sarıyer Böreği yediğini söyledi. Şoray daha sonra Sarıyerliler ile birlikte başrolünü oynadığı ‘Güllü Geliyor Güllü’ filmini izledi.

tsorayiceri_817032687.jpg

Şoray’ın gizli hayranları
Şoray’ı gören vatandaşlar fotoğraf çektirmek için adeta sıraya girerken, Meclis Üyesi Hacı Mehmet Bayraktar ile Sarıyer Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Mürteza Küçükkoçkaya’nın da Türkan Şoray’ın çok büyük hayranı oldukları ortaya çıktı. Program boyunca bir nebze olsun Şoray’ın yanından ayrılmayan bu ikili hayranlıklarını bir türlü gizleyemediler.

Bu haber toplam 1843 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum