Tülün'e Mos Media SÜRPRİZİ

Tülün'e Mos Media SÜRPRİZİ
Yusuf Tülün'ün aday olamayacağından korkan Mos Media başka adayların peşine düştü.

Yusuf Tülün’ün aday olamayacağından korkan Mos Media başka adayların peşine düştü. En önemlisi ise bu adayların Sarıyer’den CHP ve AK Parti’den Tülün’ün rakipleri olması…

Aylık 72 bin TL alarak beklenen başarıyı gösteremeyen MOS Media hatırlanacağı gibi birde başarısızlık rekoru kırmıştı. Bu haberleri de kimsenin tanımadığı ve bilmediği Dokuz Sütün ve Kent Yaşam gibi gazetelerde yayınlatıyordu. Şimdi Tülün’ün çok güvendiği halde kendisine büyük zarar veren Basın Danışmanı Mehmet Saygıner ve Mos Media’ın sahibi Hasan Sefer’e nasıl bir tavır takınacağı ise merak ediliyor.

Kim bilir bu ajans bir taraftan Sarıyer Belediyesi basın ihalesini aldıktan sonra Beşiktaş’ta açtığı Teknoplay adındaki playstation salonunda oyun oynarken diğer taraftan da diğer adayların işlerini yürütür.

CANIBEYAZ ORTAYA ÇIKARMIŞTI
Sarıyer Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Canıbeyaz 2008 Ekim ayında kaleme aldığı yazılarda Mos Media’nın foyasını belgeleriyle ortaya çıkartmıştı. Yusuf Tülün hakkında ulusal basında çıkan olumsuz haberleri de bir başarıymış gibi ortaya sunan Hasan Sefer ve Mehmet Saygıner’in danışıklı dövüşünü ve Sarıyerlileri kandırmaya çalışan tutumunu deşifre eden Canıbeyaz, Sarıyerlilerin takdirini kazanmıştı. 


İLGİLİ HABER

İLGİLİ HABER

 

İLGİLİ HABER

Bu haber toplam 6128 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT