Testi Garden Restaurant yenilendi

Testi Garden Restaurant yenilendi
21 yıldır Tarabyaüstü'nde faaliyet gösteren ünlü mekanın işletmesini Ali Altun ve Erdal Sarıboğa aldı.
Testi Garden Restaurant, Anadolu yöresine ait otantik bir yemek olan testi kebabını yöresel özelliğini bozmadan aynı kalite ile 21 yıldır Sarıyer Tarabyaüstü’nde İstanbul ve çevre illerden ve bir çok yabancı ülkeden gelen misafirlerine sunuyor.
 
testi_ic1.jpg

Muhteşem tasarlanmış iç mekanı ile 150 kişilik ahşap ve özel taşlarla dekore edilmiş kışlık salonu, 300 kişilik orman ile iç içe meyve ağaçları altında muhteşem tasarlanmış botanik bahçesinde serin yaz akşamlarının vazgeçilmezi Testi Garden, daha önceki sezonlarda olduğu gibi birçok ünlü ve seçkin bürokrat, sanatçı, yazar ve işadamlarına ev sahipliği yaptı.

Müşteri memnuniyetini esas alan mekanın yeni işletmecileri sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle Ali ALTUN ve yine sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle profesyonel müzik adamı Erdal SARIBOĞA..

Cuma ve Cumartesi geceleri Grup Revan’ın sahne aldığı Testi Garden Restaurant, müşteri odaklı çalışma prensibi, hızlı servis kalitesi ve alanında uzman ekibi ile konuklarını hafta içi hergün 10:00 ila 02:00 arasında yeni yüzüyle hizmet kalitesini genişleterek ağırlıyor.
 
Rezervasyon: 0212 223 13 51 - www.testigarden.com
 

Bu haber toplam 11098 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT