'Tanınmayan aday adaylarına oy vermeyin'

'Tanınmayan aday adaylarına oy vermeyin'
Fatih’te yoğun ilgiyle karşılaşan Dr. Cengiz Alp CHP’lilere önemli mesajlar verdi.
Fatih’te CHP örgütü tarafından yoğun ilgiyle karşılanan CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Dr. Cengiz Alp, CHP’den istifa eden milletvekillerini eleştirerek, “Test edilmeyen, tanınmayan milletvekili aday adaylarına sakın oy vermeyin. Biz CHP örgütünün emeğini hiçbir zaman göz ardı etmeyeceğiz” dedi. 
 
Sarıyer siyasetinin önemli isimlerinden biri olan CHP İstanbul 2.Bölge Milletvekili Aday Adayı Dr. Cengiz Alp’in ilçelerde çalışmalarını sürdürüyor. Gittiği her ilçede yoğun ilgiyle karşılaşan Dr. Cengiz Alp’e Fatih’te de ilgi büyüktü. Coşkulu geçen toplantıda Alp’in sözleri sık sık alkışlarla kesildi. Konuşmasında CHP’den istifa eden milletvekillerini eleştiren Alp, “Test edilmeyen, tanınmayan milletvekili aday adaylarına sakın oy vermeyin. Bir örneğini daha yeni yaşadık. Diyen Dr. Cengiz Alp,” CHP'den geçtiğimiz günlerde istifa eden İstanbul Milletvekili Ercan Cengiz, örneği yanı başımızda duruyor. Bu milletvekilini kimse bilmiyor, nereden nasıl geldi. Ben bu arkadaşımızın CHP’li olduğuna bile inanmıyorum. Sizden ricam aday adaylarını inceleyin. Ben milletvekili olursam; Milletvekili olan sizler olacaksınız. Ben sizler adına vekâleten orada olacağım” dedi.

cengizalpic1-001.jpg
Kimsenin emeğini göz ardı etmeyeceğiz 
Seçime giden yolda emek verenlerin kıymetinin bilinmesi gerektiğini ve milletvekili olduğu takdirde kadın ve gençlik kolları gibi, partinin tüm üyelerinin emeğini karşılıksız bırakmayacağını da ifade eden Dr. Cengiz Alp, “Biz bu yolda kendini ortaya koyup, seçimi kazanmamızı sağlayacak her bireyin oyunu almayı hedefliyoruz. Hiç kimsenin emeğini, gururunu, onurunu, çabasını göz ardı etmeyeceğiz. Onları baş tacımız yapacağız. Gezi parkı ruhunu birlikte tekrar yaşatacağız” dedi.
 
Çok sayıda basın mensubunun takip ettiği kahvaltı programı kısa konuşmaların ardında karşılıklı sohbet ile devam etti. Toplantıya katılan CHP’liler Dr. Cengiz Alp’le fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Bu haber toplam 5319 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT