Suşehri'ne yardım eli

Suşehri'ne yardım eli
Sarıyer Belediyesi, Başkan Yardımcısı Erol Aydın’ın memleketi olan Sivas Suşehri Belediyesi'ne Jimnastik Spor Aletleri hediye etti.

Jimnastik Spor Aletleri'nin kurulacağı yer olan, Suşehri Şehir Stadyumu yanındaki boş alanda incelemelerde bulunan Suşehri belediye Başkanı Sedat Sel, jimnastik aletlerinin birkaç güne kadar kurularak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

Suşehri’nden Sarıyer’e teşekkür var
 Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Belediye Başkan Yardımcısı Erol Aydın'a teşekkürlerini ileten Başkan Sel, "Kardeşimiz, Ağabeyimiz Şükrü Genç'e, Jimnastik aletlerini gönderdiği için teşekkür ediyoruz. Jimnastik parkında, pedal çevirme ve step, omuz ve kol açma sistemi, bacak ve kasları çalıştırıcı alet, kalça ve bel güçlendirici aletler bulunmaktadır. Bizde gönderilen bu hediyeleri, Halkımızın en fazla uğrak yerlerinden biri olan, şehir stadyumunun yanında bulunan boş alana yerleştireceğiz. Şuanda yer ile ilgili hazırlık çalışmaları başlamış bulunmaktadır. Birkaç güne kadar aletleri buraya monteleyip halkımızın hizmetine sunacağız. İlçe halkımızın en iyi şekilde koruyacağı ümidindeyim. Bu gibi jimnastik aletleri ilçemizde attırılacaktır. Jimnastik aletlerini ilçede birkaç yere daha kuracağız" diye konuştu.

Bu haber toplam 1812 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
2 Yorum