Şükrü Genç'ten Ekrem İmamoğlu'na AÇIK MEKTUP

Şükrü Genç'ten Ekrem İmamoğlu'na AÇIK MEKTUP
Şükrü Genç: Sevgili Ekrem Başkan sen de benim kardeşimsin ancak beni duygulandıran şey on beş yıl boyunca emek verdiğim Sarıyerimin yanlış tercihlerle kaybedilmek istenilmesidir. Benim isyanım bunadır!

Sarıyer Belediyesi'nin, Ramazan etkinlikleri kapsamında İstinye Mevlana Parkı’nda düzenlediği Gençlik Konseri'nde, Sarıyer Belediye Başkanı ve Bağımsız Başkan Adayı Şükrü Genç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yazdığı mektubu paylaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yazdığı mektubu okuyan Başkan Genç, “Sevgili Ekrem Başkan benim için demiş ki “Şükrü Genç benim ağabeyimdir ve hep öyle kalacaktır. Ancak kırılmış olsa da duygusal eylemlere girmesi doğru değildir." Sevgili Ekrem Başkan sen de benim kardeşimsin ancak beni duygulandıran şey on beş yıl boyunca emek verdiğim Sarıyerimin yanlış tercihlerle kaybedilmek istenilmesidir. Benim isyanım bunadır. CHP Genel Başkanı Özgür Özel bile Sarıyer'de süreci yönetemedik diyerek benim duygularıma tercüman olmuştur. Ne diyeyim, kardeşler hata yapabilir ama söz konusu kişisel menfaatler değil bir kentin geleceğiyse ağabeylerde masaya yumruğunu vurur gerekli uyarıyı yapar” diye konuştu.

Bu haber toplam 13890 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
2 Yorum