Şükrü Genç ve Ekrem İmamoğlu Sarıyer'de buluştu

Şükrü Genç ve Ekrem İmamoğlu Sarıyer'de buluştu
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 1928 yılında Atatürk’ün emriyle kurulan, içinde Türkiye’nin ilk Bahçıvanlık Okulu’nu barındıran tarihi Büyükdere Fidanlığı’nı yeniden canlandıracak projede sona yaklaşıyor.

CHP’de kurultay sürecinin geride kalmasının ardından belediye başkanları yerel seçimlere odaklandı. İstanbul ve Sarıyer’de önemli hizmetler sunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Sarıyer’de buluştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 1928 yılında Atatürk’ün emriyle kurulan, içinde Türkiye’nin ilk Bahçıvanlık Okulu’nu barındıran tarihi Büyükdere Fidanlığı’nı yeniden canlandıracak projede sona yaklaşıyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç; ilgili birim yetkilileri ile Büyükdere Fidanlığı’nda bir araya gelerek alandaki son durum hakkında bilgi aldı.

whatsapp-image-2023-11-07-at-10-58-08-1.jpeg

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç Büyükdere Fidanlığı’nda buluşarak bir toplantı gerçekleştirdi. İkili birim yetkilileri ile yaptıkları görüşmelerin ardından alanı gezerek yerinde incelemelerde bulundu. Yakın zamanda açılışı yapılacak olan Aachen Meydanı hakkında da bilgi alışverişinde bulunan Ekrem İmamoğlu ve Şükrü Genç, Almanya’dan gelecek misafirlerin de Büyükdere Fidanlığı’nda gezdirilmesini konuştu.

whatsapp-image-2023-11-07-at-10-58-08-2.jpegwhatsapp-image-2023-11-07-at-10-58-08-3.jpeg

Bu haber toplam 8045 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum