Şükrü Genç seçmene seslendi

Şükrü Genç seçmene seslendi
CHP Sarıyer seçim ofisleri, Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç'in katılımıyla hızla açılıyor.

Hafta sonunu yoğun bir açılış programıyla geçiren Şükrü Genç, vatandaşlara “Ekmeğimizi paylaşın, oyunuzu paylaşmayın. Sorunlarımızı çözmek için dünden daha güçlü olmamız, el ele vermemiz, birlikte mücadele etmemiz gerekiyor” dedi.

CHP’nin İstinye, Rumelihisarı, Kocataş, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Armutlu ve Kazım Karabekir ofislerinin açılışı, çok sayıda mahalle sakininin katılımıyla gerçekleştirildi.

Hafta sonunu yoğun bir açılış programıyla geçiren CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, İstinye ve Rumelihisarı seçim ofislerinin açılışında, Sarıyer’in yukarıdan aşağıya doğru bütün sorunlarının tamamen çözüleceğini belirtti. Genç, “Armutlu’daki vatandaş Armutlu’da, Hisar’daki vatandaş Hisar’da, Kocataş’taki vatandaş Kocataş’ta, Derbent’teki vatandaş Derbent’te, Kazım Karabekir’deki vatandaşımız Kazım Karabekir’de kalacak” diye konuştu.

Şükrü Genç, “Sarıyer’in gecekonduları, ben onlara dağlar-taşlar diyorum, buralarda bizim dönemimizde kimse göç ettirilemeyecek. Bugüne kadar hükümette, Büyükşehir’de ve Sarıyer’de iktidar olanların kentsel dönüşüm adı altında oturduğunuz yerlerden sizleri nasıl atmak istediklerini gördünüz. Sizi buralardan kimse atamayacak, kimse göç ettiremeyecek. El ele vereceğiz, oturduğumuz mahallelerin birkaç kişiye peşkeş çekilmesine izin vermeyeceğiz” diye konuştu. Şükrü Genç, “Biz, Sarıyer’i deniziyle, balığıyla, mavisiyle, yeşiliyle gecekondusuyla yeniden barıştıracağız. Artık herkes evinde rahat uyuyacak” dedi.

sukrugencofisacilisi_902283674.jpg

“Gecekondu birimi kuracağız”
CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, Pazar Günü Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Armutlu ve Kazım Karabekir ofislerinin açılışında ise, vatandaşlara seslenirken gösterilen ilgiye teşekkür etti. Şükrü Genç, belediye başkanlığını kazandığında vatandaşların mülkiyet sorunu ile ilgili olarak belediye bünyesinde bir birim oluşturacaklarını hatta yalnızca bu konuyla ilgilenecek bir belediye başkan yardımcısı olacağını söyledi.

Şükrü Genç, “Kuracağımız bu birim vatandaşın mülkiyet, imar ve tapu ile her türlü sorununa teknik ve hukuk desteği verecek. Ve bu sorunları belediye vatandaş hep birlikte çözeceğiz. Sizlerin buradan göç etmesine izin vermeyeceğiz” dedi.  CHP İstanbul Milletvekili Çetin Soysal’ın da iştirak ettiği Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ndeki ofisin açılışına kalabalık bir topluluk katıldı. CHP Adayı Şükrü Genç’e açılışlarda, CHP belediye başkan aday adayları Erdal Sarıgöl ile Gökhan Zeybek de eşlik etti.

Bu haber toplam 1838 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT