Şükrü Genç: Sakın oylarınızı bölmeyin, biz kazanıyoruz

Şükrü Genç: Sakın oylarınızı bölmeyin, biz kazanıyoruz
Gençlik konserinde konuşan Bağımsız Belediye Başkan Adayı Şükrü Genç, "Sizlerle kuracağımız halk meclisiyle Sarıyer’i yönetmek için bağımsız adayım. Sakın oylarınızı bölmeyin, biz kazanıyoruz" dedi.

Sarıyer Belediyesi Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Gençlik Konseri” ile yüzlerce Sarıyerliyi bir araya getirdi. Konserde konuşan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kalabalığa seslenerek, “Sakın oylarınızı bölmeyin, biz kazanıyoruz” dedi. Koliva ve Köfn’ün birbirinden güzel şarklarıyla eğlenen Sarıyerliler oruçlarını da hep birlikte açtı.

Sarıyer Belediyesi, Ramazan etkinlikleri kapsamında İstinye Mevlana Parkı’nda Gençlik Konseri düzenledi. Yüzlerce Sarıyerli gencin katıldığı konserde Karadeniz müziğinin sevilen seslerinden Koliva ve Türk Pop Müziği’nin ünlü grubu Köfn sahne aldı. Hep bir ağızdan çalan şarkılara eşlik eden kalabalık, konserin ardından kurulan iftar çadırında oruçlarını birlikte açtı.

7genclik-konser.jpg

PARTİME DEĞİL, KİŞİSEL HIRSLARIYLA HAREKET EDENLERE KARŞIYIM

Konserde kürsüye çıkan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Sevgili gençler, yüreği hep genç kalanlar, Sarıyerliler, komşularım, dostlarım; huzuru ve mutluluğu korumak için, haksızlığa karşı direnmek gerekir. Sarıyer hem huzurun hem hoşgörünün hem de mutluluğun kenti ise altında birlikte direnmemizin ve mücadelemizin hikayesi vardır. Mahallelerimizi, evlerimizi yıktırmamak için sabah saat 5’te direndik. Evlendirme Dairesi ve Kültür Merkezimizi inşa ederken malzemelerimiz alınmak istendi direndik. Kazım Karabekir ve Kocataş’ta yaptığımız parkı korumak için direndik. Sadece Sarıyer için değil. Ülkemizin herhangi bir köşesinde yaşanan acılara destek vermek, ses olmak için mücadele ettik. Yanlış anlaşılmasın; partimin değil, partimin içine yuvalanmış, kişisel hırslarıyla hareket eden ve bu hırslarına Cumhuriyet Halk Partisi’ni, Sarıyer’i ve Sarıyerlileri alet etmiş kim varsa onların karşısındayım! Cumhuriyet Halk Partisi ve Sarıyer kimsenin kişisel beklentilerinin ve hırslarının kurbanı yapılmayacak, sözüm ona arkadaşlarının oyun alanı olmayacaktır!

4genclik-konser.jpg

KAZANIMLARIMIZI KORUMAK İÇİN ADAYIM

Dostlarım, koltuk sevdası için değil; Sarıyerimizi, komşularımı, sizleri mülkiyet sorununun çözümünde olduğu gibi dönüşümde de yalnız bırakmayacağım. Kimsenin bizi mahallelerimizden söküp atamaması için adayım. Doğru dönüşümle, depreme hazır bir Sarıyer için adayım. Sarıyerimizi ve kazanımlarımızı korumak için adayım. Çocuklarımız için daha fazla gündüz bakımevi kurmak için adayım. Gençlerimiz daha fazla gençlik eğitim merkezi, yurtlar ve Sarıyer Akademi kurmak için adayım. Daha fazla sayıda engelli yurttaşımı yaşama katmak için adayım. Kadınların kazanımlarını korumak için adayım. Huzuru, hoşgörüyü, birlik ve beraberliği sürdürmek için adayım. Gerçek Sarıyerli, belediye başkan aday adayı arkadaşlarım ile meclis üyesi aday adayı arkadaşlarım mağdur edildiği için adayım. Göz yaşlarıyla beni arayan, endişe duyan “Şimdi ne olacak başkanım” diyen Sarıyerlilerim için adayım. Sarıyer’in, başkalarından onay alarak yönetilmemesi için adayım. Sizlerle kuracağımız halk meclisiyle Sarıyer’i yönetmek için bağımsız adayım.”

17231.jpg

5genclik-konser.jpg

1genclik-konser.jpg

2genclik-konser.jpg

3genclik-konser.jpg

8genclik-konser.jpg

Bu haber toplam 24911 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum