Şükrü Genç mazbatasını aldı

Şükrü Genç mazbatasını aldı
Sarıyer’in çiçeği burnunda Başkanı Şükrü Genç, sabah saatlerinde Sarıyer Adliyesi'ne giderek mazbatasını aldı.

Sarıyer’in çiçeği burnunda Belediye Başkanı Şükrü Genç, sabah saatlerinde Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda CHP’li ile birlikte Sarıyer Adliyesi'ne giderek mazbatasını aldı.

Mazbatasını 1. Asliye Hukuk Hakimi Abdurrahim Karabağ’ın elinden alan Başkan Genç, ilk duygularını Sarıyer Manşet aracılığıyla Sarıyerlilerle paylaştı. Genç, yeni dönemin Sarıyer için hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunarak,  yoğun bir çalışma dönemine girdiklerini ve bütün Sarıyerlileri seferberliğe davet ettiğini söyledi.

Başkan Genç’e mazbatasını teslim eden 1. Asliye Hukuk Hakimi Abdurrahim Karabağ ise  “Bu bir hizmet yarışıdır. Seçilen başkanımızı tebrik ediyoruz. Sarıyer için başarılı hizmetler diliyoruz. Tüm Sarıyerlilere hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Serdar Sarıoğlu ise duygularını şu şekilde paylaştı, “1989- 2009 aradan geçen 20 yıllık bir süre var. Örgüt olarak bu mutluluğu paylaşmak hepimizin temel arzusuydu. Bunu birlikte kutladığımız için örgüt olarak çok mutluyuz. Tüm Sarıyer’e hayırlı uğurlu olsun”.

Bu haber toplam 4499 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT