Sivaslılar Sedat Özsoy dedi

Sivaslılar Sedat Özsoy dedi
Sivaslılar, Darüşşafaka tesislerinde gerçekleştirmiş olduğu gecede yerel seçimlerde MHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy’a destek sözü verdi.

Sivaslılar Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği Sarıyer Şubesi, Darüşşafaka tesislerinde gerçekleştirmiş olduğu gecede yerel seçimlerde MHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy’a destek sözü verdi.

MHP İlçe Başkanı Selami Şişman, MHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, başta Osman Güloğlu ve Hasan Dündar olmak üzere birçok MHP’li meclis üyesi adayının yanı sıra organizasyona muhtarlar ve Sivaslılar yoğun ilgi gösterdi.

Sivaslılar Derneği Sarıyer Şube Başkanı Osman Karakuş ile birlikte seçim sürecinde yoğun bir çalışma yürüttüklerini söyleyen dernek başkanı Abdurrahman Yeşilyurt yaptığı konuşmada, “Ankara’da Sivaslıların gücünü anlatmak için çok çalıştık. Ama bizi kimse anlamadı. Bize kim değer verirse onunla yol haritamızı belirlemeye karar verdik. Bize yoğun ilgi gösteren Sedat Özsoy ve Selami Şişman ile Sarıyer’de yaşayan 35 bin Sivaslı kardeşimiz için temsilde adaleti sağlamaları yönünde birçok görüşmeler yaptık” dedi.

Türkiye’nin ufku Sarıyer’den açılacak
Sahneye çıkan Sivaslı MHP meclis üyesi adaylarının hepsine kefil olduğunu söyleyen Yeşilyurt’tan sonra misafirlerden yoğun alkış alarak bir konuşma yapan Sedat Özsoy ise; “ Sarıyer’de bir ilki beraber başaracağız. Bunda en ufak bir kuşkum yok. Bizi sakın başkalarına benzetmeyin, biz verdiğimiz sözün arkasında dururuz. Bize söylenenin çok daha iyisini yapmak için daima mücadele ettik. Yarın göreve geldiğimiz zaman icraat nasıl yapılır hep beraber göreceğiz. Sizlere Sedat Özsoy sözü veriyorum. 5 sene önce Sarıyer Belediye Başkanlığı görevini yürüttüm. 5 yıl aradan sonra huzur içinde tekrar karşınızdayım.” dedi.

MHP olarak Sarıyer Belediyesi için ilk adımın atıldığı gece olarak nitelediği organizasyonda Özsoy, Sivaslılardan 29 Mart seçimlerinin ne kadar büyük önem taşıdığını herkese anlatmalarını istedi. Özsoy; “ Elbirliği yaparak biz bu işi başaracağız. Türkiye’den ufku Sarıyer’den açılacak. Türkiye’de siyaseti 2 parti arasına sıkıştırılmaya çalışılıyor. Onlar da sen az çaldın, sen çok çaldın kavgası yapıyorlar. Sarıyer’de 30 Mart sabahı Sarıyer belediyesi’nin burçlarına MHP bayrağını dikeceğiz” dedi.

Bu haber toplam 1747 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
2 Yorum