'Şişmanoğlu'na güveniyorum'

'Şişmanoğlu'na güveniyorum'
Devlet Bakanı Başesgioğlu, hemşerilerinden Akif Şişmanoğlu için destek istedi.

Şişmanoğlu Kastamonululardan destek istedi

Bahar County’de düzenlenen Kastamonulular Gecesi renkli görüntülere sahne oldu. Hasan Yılmaz’ın sahne aldığı gecede, Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Kastamonululara, Şişmanoğlu’na güvendiğini söyleyerek, “29 Mart’a kadar Mehmet Akif Şişmanoğlu kardeşimizi size emanet ediyorum” dedi.

Geceye, Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu ve AK Parti Sarıyer’den sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Umur’un yanı sıra; AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı M.Akif Şişmanoğlu, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Mesude Öztürk ve AK Parti eski İlçe Başkanı Nurettin Çelik katıldı.

“Hizmetlerimize devam edeceğiz”
AK Parti’den Sarıyer Belediye Meclis Üyesi adayı olan Kastamonulu Mehmet Kahin’e hemşerilerinden destek isteyen Hüseyin Özdemir, “Mehmet Akif Şişmanoğlu, Yusuf Tülün’den almış olduğu hizmet bayrağını daha da yukarıya taşıyarak hizmetlerimize devam edeceğiz.” dedi.

“Birimizin derdi hepimizin derdi olacak”
AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mehmet Akif Şişmanoğlu “AK Partili bir belediye başkanımız Sayın Yusuf Tülün 5 yıllık döneminde çok başarılı hizmet dönemi gerçekleştirdi. Bu bir bayrak yarışıdır. Biz de şimdi alacağımız bayrağı bir sonraki dönemde en tepede bırakmak üzere var gücümüzle çalışacağız. AK Partili Belediye Başkan adayları olarak ilkeler zincirimiz var. Saygın, samimi ve duyarlı bir hizmet anlayışımız olacak. Saygın demek, kendisine güvenilebilir, emanet edilebilir, ehil insanlar o görevi yapmaya donanımı, bilgisi olan dürüst takım arkadaşları ile çalışacağız. Samimi olarak da, bizi değil, partimizi bile değil sadece Sarıyer’in ve Sarıyer halkının menfaatini gözeteceğiz. Duyarlı bakış açısı da birimizin derdi hepimizin derdi olacak. Biz hiçbir ayrım yapmadan tüm Sarıyerlilere eşit hizmet anlayışı içerisinde olacağız.

“7500 aile tapularını alacak”
Mülkiyet problemine değinen Şişmanoğlu, “Bizim asıl meselemiz mülkiyet problemi, bizim bu konudaki düşüncemiz biz kimsenin evini yıkmayacağız, kimseyi Sarıyer’in dışına göndermeyeceğiz. Herkes üzerinde oturduğu toprağın mülkiyetini kendisi alacak, bizim bakış açımız bu. Biz şimdiye kadar nasıl yıkmadıysak bundan sonrada yıkmadık yıkmayacağız. Ve biz bu sorunu çözerken vatandaşımızın mağdur olacağı hiçbir çözüm bizim çözümümüz olmayacak. Bakın vakıf arazileri üzerinde, kamu arazileri üzerinde oturan vatandaşımıza, buraların satışı ile ilgili kanuni düzenleme yapan AK Parti’dir. Hazine arazilerinde örnek poligon, Ferahevler. Vakıf arazilerinde, tüm protokol işlemleri ve takas kanunundan sonra, 7500 aile önümüzdeki hafta tapularını alacaklar” dedi.

“Şişmanoğlu’na güveniyorum”
Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, “29 Mart yerel seçimleri Sarıyer’in 5 yıllık geleceğini seçme iradesidir. Siz oylarınızı verirken Sarıyer’in önündeki 5 yılın hizmetlerle geçmesine de karar vereceksiniz. Onun için tercihinizi yaparken; Sarıyer’e en iyi hizmeti kim götürebilir? Sizin birikmiş sorunlarınızı kim çözebilir? Tapu sorununu, mülkiyet sorununu, altyapı sorununu kim çözebilir?  Bunlara bakarak karar oy vereceksiniz. Ben bir hemşeriniz olarak diyorum ki, Mehmet Akif Şişmanoğlu Kastamonuluları seven, bizimle her daim beraber olan bir arkadaşımız. Ben şahsen ona güveniyorum. Sizin sorunlarınız ne kadar azalırsa sizin yüzünüz o kadar gülecektir. Daha yürünecek çok yolumuz var. 29 Mart’a kadar Mehmet Akif Şişmanoğlu kardeşimizi size emanet ediyorum” dedi.

Bu haber toplam 1682 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT