Şişmanoğlu Bahçeköylülerle buluştu

Şişmanoğlu Bahçeköylülerle buluştu
AK Parti Belediye Başkan Adayı M.Akif Şişmanoğlu, Giresunlular Derneği'nde Bahçeköylülerle buluştu.

Dernek binasında halkın yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya Şişmanoğlu’nun yanı sıra AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir ile AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayları katıldı.

BAHÇEKÖY HALKINA PROJELERİNİ ANLATTI
Nüfusu 2 binin altına düşmesi nedeniyle Sarıyer’e mahalle olarak bağlanan Bahçeköy’de yaşanılan sorunların masaya yatırıldığı toplantıda konuşan M.Akif Şişmanoğlu projelerini anlattı. Şişmanoğlu, “Altyapı yatırımlarına yapılan hizmetleri, sağlık ocaklarını, atık su arıtma tesislerini, yapılan BİGEV’lerimizi hepsini biliyorsunuz. Bağlantı yol çalışmaları tamamlandığı zaman Sarıyer trafik sorunu anlamında ciddi bir rahatlığa ulaşacak. Çayırbaşı’nda bulunan 100 dönümlük TEKEL arazisinde 6 ay içersinde Genel Başkanımız R.Tayip Erdoğan ile birlikte hastanemizin temelini atacağız. Bizim başbakanımız bize ‘Size çamur atarak siyaset yapmak isteyenlere cevap vererek onlara prim yaptırmayın. Siz sadece kendi şarkılarınızı söyleyin, yaptığınız ve yapacağız hizmetleri anlatın’ diyor. Bu anlamda biz kimseye cevap vermiyoruz. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır diyoruz. “ dedi.

BİZİM 3 YENİ EVLADIMIZ DAHA VAR
Bahçeköy’de belediyenin kapanmasıyla ilgili bir rahatsızlık olduğunu söyleyen Şişmanoğlu, “Sarıyer Belediyesi bir abi olarak her zaman Bahçeköy’ümüze elini uzatmış. Diğer mahallelere de evlat sevgisiyle yaklaşmış. Bizim artık 3 yeni evladımız daha var. Bahçeköy bundan sonra evlat şefkatiyle yaklaştığımız mahallemiz olacak. Herhangi bir konuda alınganlığınız veya mağduriyetiniz olduğunda direk belediye başkanınıza gelin, ne istiyorsanız en iyi hizmeti vermeye çalışalım. Bunun sözünü buradan vermiş olayım. Hizmetlerin devam etmesi için AK Partili hükümet ve AK Partili belediyeler birlikteliğini bozmamamız gerekiyor.” dedi.

Bahçeköy’de sağlık ocağının imkânlarının geliştirilmesi, 2B ile ilgili yaşanılan sıkıntıların giderilmesinin projelerinde öncelik taşıdığını söyleyen Şişmanoğlu, Bahçeköy Belediyesi binasının olduğu yerde BİGEV’in 29 Mart’tan önce açılışının yapılacağını müjdeledi.

BAHÇEKÖY ESNAFINI ZİYARET ETTİ
Dernek toplantısından sonra Bahçeköy esnafını tek tek ziyaret eden M.Akif Şişmanoğlu, esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti. Halkın yoğun desteğiyle karşılaşan Şişmanoğlu’ya Bahçeköylüler seçimlerde destek vereceklerini söyledi.

Bu haber toplam 1645 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT