Serdar Ortaç’tan Sarıyer Emniyetine destek ziyareti

Serdar Ortaç’tan Sarıyer Emniyetine destek ziyareti
Ünlü sanatçı Serdar Ortaç, emniyet güçlerine destek vermek için Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Beşiktaş’taki Vodafone Arena yakınlarında polisi hedef alan hain saldırının ardından ünlü sanatçı Serdar Ortaç, emniyet güçlerine destek vermek için Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Cumartesi akşamı Beşiktaş’ta 44 kişinin şehit olduğu ve 155 kişinin yaralandığı terör saldırısının ardından birçok sanatçı emniyet güçlerine destek vermek için polis merkezlerini ziyaret etti. Ünlü sanatçı Serdar Ortaç da Sarıyer’de görev yapan emniyet görevlilerini ziyaret ederek moral verdi. Sarıyer Emniyet Müdürü Ercan Çamırcı ve polis memurlarıyla sohbet eden Serdar Ortaç fotoğraf çektirdi.

Ünlü sanatçı fotoğrafı sosyal medya hesaplarından takipçileri ile şu sözlerle paylaştı...
Dün gece İstanbul'da yapılan hain ve alçak terör saldırısında bir çok polis kardeşimiz şehit olmuştur. Bir çok polisimiz de yaralanarak gazi unvanını almıştır. Saldırıda sivil kayıplarımız da vardır. 
Bir bütün olarak Türkiye'yi ve hepimizi hedef alan bu menfur saldırıyı lanetliyoruz. Millet olarak, sanatçısıyla, sporcusuyla, esnafıyla, siyasetçisiyle, işçisiyle, öğrencisiyle hep birlikte polisimizin destekçisiyiz. Bizim huzurumuz, güvenliğimiz ve geleceğimiz için canını feda etmekten kaçınmayan Polisimizin her zaman yanındayız. 
Hepimiz sokağa çıkıp, mahallemizde, iş yerimizde, trafikte görev yapan en yakınımızdaki polisimizle bir araya gelip onlara başsağlığı diliyoruz, Mevlid kandillerini tebrik ediyoruz. Sosyal medyada #PolisiminYanındayım etiketiyle onlara destek oluyoruz. 
Haydi. Sen de Türkiye için polisimizle bir olduğunu, omuz omuza olduğunu göster!

serdar-ortac-sariyer.jpg

Kaynak:SARIYER MANŞET

Bu haber toplam 37046 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT
1 Yorum