Sedat Özsoy Şebinkarahisarlılar ile buluştu

Sedat Özsoy Şebinkarahisarlılar ile buluştu
AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, Sarıyer’deki Şebinkarahisarlı kanaat önderleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Sarıyer’deki tüm sivil toplum kuruluşlarıyla tek tek bir araya gelen AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy, Giresun Şebinkarahisarlı kanaat önderleriyle kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Rumeli Kavağı’nda samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Özsoy, Sarıyer’e dair projelerini anlattı.

sebin4.jpg
Anadolu’nun değişik yörelerinden gelip Sarıyer’de yaşayan herkesin orta bir havayı teneffüs ettiğini belirten Özsoy, “Şebinkarahisarlı birçok dostum var. Sarıyer’de birlikte büyüdük. Hep birlikte Sarıyer’e hizmet edeceğiz. Kadromuzda Sarıyer’deki demografik yapıya çok önem veriyoruz. İnşallah Şebinkarahisarlı birçok arkadaşımız kadroda olacak. Hepimiz Sarıyer’de yaşıyoruz. Sarıyer için büyük projelerimiz var, bu projeleri hep birlikte gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
 
Şebinkarahisarlılar ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Özsoy, “Beni geçmişten itibaren tanıyan tanıyor. Bizim amacımız sadece hizmet. Bunu da otuz yıllık siyasi hayatımızda dostlarımıza, arkadaşlarımıza ve vatandaşlarımıza ispat ettik. Sayın başbakanımız ve Kadir Başkanımız ile birlikte yola çıktık. İnşallah bu görev 30 Mart sabahı halkımız tarafından bize tevdi edilirse, Rabbimde nasip ederse sizler ile beraber bu görevi yapmaya devam edeceğiz” dedi.
 
sebin3.jpg
 
Tek amaçlarının Sarıyer’in küçük-büyük ne kadar problemi varsa tamamlamak olduğunu kaydeden Özsoy, Sarıyer’deki halkı huzura çıkarmak için yola çıktığını söyledi. Özsoy, içinizden çok değerli arkadaşlar bizim ile beraber çalışacak diyerek Şebinkarahisarlılardan tam destek beklediğini söyledi.
 
Soru-cevap şeklinde geçen toplantıda, Sarıyer’de Şebinkarahisarlıların daha çok kişiyle temsil edilmesi gerekir sorusuna İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir şu cevabı verdi; “Merak etmeyin oluşturduğumuz listede Erol Akkuş’un yanı sıra bir kaç Şebinkarahisarlı daha yer alacak. Şimdilik onun müjdesini verebilirim” dedi. Katılımcılar desteklerinin hemşerilerinin arkasında olacağını söyledi. 
 
sebin2.jpg
AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Demiralp, Merkez Mahallesi Başkanı Cem Bay ve Meclis Üyesi Adayı Erol Akkuş’un organize ettikleri toplantıya; İstanbul Şebinkarahisar Vakıf Başkanı Avni İşcan, Şebinkarahisarlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Hakan Özbay, AK Parti Meclis Üyesi Fuat Bay, İstanbul Şebinkarahisar Sanayici ve İş Adamaları Derneği Başkanı Bora Kılıç, yönetimiyle birlikte çok sayıda Şebinkarahisarlı katıldı.
 
sebin5.jpg

Bu haber toplam 7245 defa okunmuştur
HABERE YORUM KAT